درباره ایران کود

کشاورزان، مزرعه‌داران، باغداران، پرورش‌دهنده‌گان گل‌، صاحبان کسب‌وکار کشاورزی، سرمایه‌گذاران در بخش‌های کشت و صنعت و هر کسی که قصد دارد در بخشی از این جهان نهالی را پرورش دهد، دانه‌ای را بکارد و یا حتی گیاهی را در گلدان خانه‌اش بنشاند، به خدمات ما نیاز پیدا می‌کند.
مجموعه ایران کود در چند بخش‌ مختلف به فعالان حوزه کشاورزی و علاقمندان گل و گیاه خدمت‌رسانی می‌کند:

فروش انواع کود

تولید، واردات و صادرات انواع تقویت‌کننده و اصلاح‌کننده خاک و گیاه از قبیل کود آهن، هیومیک اسید، پلیت مرغی، جلبک دریایی، آمینو اسید و ... رویکرد و دغدغه اصلی مجموعه ایران کود است. محصولات ایران کود دارای NPK طبیعی بوده و انواع گیاهان را پوشش می‌دهند.

ارائه برنامه غذایی برای انواع گیاهان

خدمات ما در ایران کود تنها به ارائه تقویت‌کننده‌های خاک و گیاه محدود نمی‌شود. ما در این مجموعه از وجود متخصصان و کارشناسانی بهره می‌بریم، که تجربه و دانش قابل‌توجهی در امور کشاورزی و باغداری دارند. به این ترتیب تهیه و ارائه برنامه غذایی اصولی برای هر نوع زمین و باغ کشاورزی بخش دیگری از خدمات ماست.

مشاوره تخصصی در امور کشاورزی

تجربه و علمی که تیم حرفه‌ای مشاوره ایران کود از آن برخوردارند، به ما کمک کرده که بتوانیم سؤالات، ابهامات، چالش‌ها و معظلات کشاورزان و باغداران عزیز را به بهترین روش ممکن برطرف کنیم.

اهداف بلند مدت ما در ایران کود

جدای از بحث فروش کودهای طبیعی و پرکاربرد که فعالیت اصلی مجموعه ایران کود است، ما برای خود اهداف بلند مدتی تعریف کرده‌ایم که به صورت دستور‌العمل سازمانی به همه کارکنانمان تفهیم شده‌است. به این ترتیب اهداف بلند مدت ما که خوشبختانه به بخشی از آن دست پیدا کرده‌ایم عبارتند از؛​

سرسبز شدن دنیای پیرامون ما

گسترش و رونق یافتن زمین‌های کشاورزی، باغ‌ها، مزارع، چمن‌زارها و هر فضایی که در آن دانه‌ای کاشته یا نهالی نشانده شود، رویایی است که سرسختانه به دنبال تحقق یافتن آن هستیم.

دوستی و بازگشت به طبیعت

وفاداری کامل به اصول پایداری محیط زیست، از طریق رواج کودهای طبیعی که هیچ آسیبی به محیط زیست، منابع طبیعی و حیات وحش ما نمی‌زنند، یکی دیگر از رویکردهایی است که با تمام قوا در پیش گرفته‌ام.

ارتقاء صنعت کشاورزی کشور

سودآوری اقتصادی برای همه قشرهای فعال در زمینه کشاورزی، یکی از اهداف بلند مدت ما در مجموعه ایران کود است. ما این هدف را از طریق عرضه متریال مورد نیاز برای اصلاح خاک و ترویج متد روز دنیا در حوزه کشاورزی ارگانیک دنبال می‌کنیم.

برطرف کردن مطالبات کشاورزان

ما در مجموعه ایران کود تمام سعی خود را به کار بسته‌ایم، که شاید بتوانیم گره‌ای از کار کشاورزان و باغداران عزیز باز کنیم.