درباره ایران کود

درباره ما

دغدغه ما به عنوان تولیدکننده، واردکننده و صادرکننده انواع کودهای ارگانیک، تنها فروش محصولاتمان نیست. به جرأت می‌توان گفت، که وفاداری به اصول پایداری محیط زیست از طریق به حداقل رساندن استفاده از کودهای شیمیایی، یکی از مهم‌ترین اهداف ماست.

ما با ساده‌سازی پروسه‌های سفارش و خرید انواع اصلاح‌کننده‌های خاک و گیاه، سعی داریم صنعت کشاورزی کشورمان را در حد توان رونق ببخشیم. چراکه معتقدیم خانواده‌های ایرانی سزاوار بهره‌مند شدن از محصولات طبیعی، پرخاصیت، خوش طعم و خوش رنگ و لعاب می‌باشند.

ما از طریق آزمون و خطا و با پیگیری سرسختانه‌ای که در جهت ارزیابی کیفیت انواع تقویت‌کننده‌های طبیعی خاک و گیاه به کار بسته‌‌ایم، چند کود منحصر به فرد با مزیت‌های بیشمار را به عنوان محصولات خود به بازار معرفی کرده‌ایم. محصولات ما هر چند که متنوع بوده و هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند، اما همگی در چند ویژگی مشترکند: دوستدار محیط زیست، مقرون به صرفه، تضمین کننده سودآوری اقتصادی برای کشاورز و باغدار، افزایش‌دهنده کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی و در نهایت سفارش، خرید، تحویل و نحوه مصرف آسان و بی‌دردسر.

گنجینه‌های ما را بهتر بشناسید:

پلت مرغی

پلیت مرغی

کود ارگانیک پلت مرغی ، سرشار از عناصری همچون نیتروژن، پتاسیم و فسفر است و دارویی برای خاک‌های خسته و بی‌جان، دارای منابع تجدیدپذیر و در دسترس، با سطح هوموسی بالا، ایجادکننده تنوع بیولوژیکی بهبود دهنده ساختار خاک و محافظ خاک در مقابل فرسایش و ...

هیومیک اسید

اسید هیومیک زیرخاکی صنعت کشاورزی منبعی غنی از مواد آلی و معدنی است باعث افزایش جذب مواد مغذی خاک توسط گیاه می شود. همچنین اصلاح‌کننده ساختار خاک، افزایش‌دهنده میزان جذب نور توسط خاک، سرعت‌دهنده به فرآیند فتوسنتز گیاه، حفظ‌کننده رطوبت موجود در خاک، تهویه طبیعی برای خاک، از بین برنده مواد سمی حاصل از کودهای شیمیایی موجود در خاک و محافظ گیاه در مقابل آفت‌ها، بیماری‌ها، سرمازدگی و گرما و ....

جلبک دریایی

جلبک دریایی

جلبک دریایی عامل افزایش‌ فعالیت‌های آنتی اکسیدانی در گیاه بوده ، همچنین محرک جذب آهن موجود در خاک توسط گیاه، شیرین کننده میوه‌ها و دیگر محصولات کشاورزی، محرک فرآیندهای پیوند گیاهی و تنظیم‌کننده اسیدیته خاک محصولی برای رونق و کشت مناسب

هدف مجموعه ما

خوشبختانه ۱۵ سال فعالیت مداوم در حوزه‌های کشاورزی، درک عمیقی از کم‌وکیف این صنعت به ما داده‌است. ما نیازهای یک کشاورز و باغدار را چه در زمین‌های پرباران شمال کشور باشد و چه در مناطق خشک و کم‌آب مرکزی، می‌شناسیم. خوشحالیم که امروز تجربه و بینش ما از مطالب ات فعالان حوزه کشاورزی، راهنمایمان شده‌ و از این طریق قدمی برای شما برمی‌داریم

اکنون ابزاری در دست داریم که می‌توانیم بوسیله آن، به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت خود در جهت تأمین نیاز کشاورزان و باغداران و تسهیل پروسه‌های کشت و زرع دست پیدا کنیم.

خدمات ما فراتر از انتظار شماست. پس اگر به هر گونه چالشی در کسب‌وکار حوزه کشاورزی خود برخورده‌اید، کافی است با ما تماس بگیرید. مشاوران متخصص و باتجربه ما سؤالات شما را با صبر و حوصله قابل‌توجهی پاسخ گفته و شما را در جهت رونق بخشیدن به زمین کشاورزی، باغ یا باغچه کوچک منزلتان راهنمایی می‌کنند.

درضمن شما می‌توانید برای تقویت خاک خود، از ما برنامه غذایی کاربردی و مؤثر دریافت کنید. پس اگر کسب‌وکار کشاورزی خود را به تازگی راه انداخته‌اید و یا با وجود سابقه طولانی در این حوزه، به محصول‌دهی و ثمربخشی مورد انتظارتان نرسیده‌اید، با چند کلیک ساده و تماس با ما یک تغییر بزرگ ایجاد کنید.

درباره ایران کود