اسید هیومیک 95% مکس بمب برای درختان میوه مفید است؟

آخرین مقالات

اسید هیومیک 95% مکس بمب برای درختان میوه مفید است؟

اسیدهای هیومیک در مقایسه با سایر کودهای دیگر  مواد مغذی لازم را در اختیار گیاهان قرار می دهد، بنابراین نه تنها به  سلامت گیاه آسیب وارد نمی شود بلکه از لحاظ اقتصادی برای کشاورزان نیز مفید می باشد. در این مقاله  فواید اسید هیومیک  95% مکس بمب برای درختان میوه را بیان خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت این کود بسیار مفید چگونه برای گیاهان استفاده می شود.

تاثیر مهم  اسید هیومیک 95% افزایش جذب مواد مغذی در گیاهان است.

یکی از تاثیرات مهم اسیدهای هیومیک  نحوه افزایش جذب مواد مغذی در گیاهان است.همچنین اسید هیومیک خاک مورد کاشت درختان میوه را  نیز اصلاح می کند و با سایر کودها نیز ترکیب  می شوند.

اسید هیومیک مکس بمب  از ورود سموم مضر  خاک به گیاهان جلوگیری می کند.

 اسیدهای هیومیک  مکس بمب از ورود سموم مضر  خاک به گیاهان جلوگیری می کند.این مزیت به ویژه در خاک هایی  که دارای  سموم بی‌شماری از آفت‌کش‌ها و فلزات سنگین هستند   بسیار مهم است. این آلاینده ها کیفیت خاک را کاهش می دهند ، همچنین سلامت و رشد  محصول را تضعیف می کنند. این مولکول‌های سمی  با مصرف اسید هیومیک از بین  می روند.

اسید هیومیک 95%  مکس بمب  محلول در آب و ارگانیک است

اسید هیومیک 95% مکس بمب 100٪ محلول در آب و صد درصد  ارگانیک  است، این کود گیاهی به صورت گرانول و مایع مصرف می شود اما نوع مایع جذب سریع تری  و در گیاهان عملکرد بهتری دارند.

نحوه کاربرد اسید هیومیک مکس بمب

اسید هیومیک مکس بمب به مقدار 10 گرم درآب محلول و به صورت محلول پاشی و اسپری روی گیاهان استفاده می شود.در مقدار  100 میلی لیتر در لیتر به صورت مصرف در خاک کار برد دارد. این محصول در بسته های 5 و 10 و 20 لیتری عرضه می شود. که در همه نوع محصولات مخصوصا درختان میوه کاربرد دارد. توصیه می شود – کاشت و بعد از هر 20 روز، 3 بار

فواید اسید هیومیک بمب در درختان میوه

اسید هیومیک آلی و محلول در آب  بمب به عنوان واسطه ای برای انتقال مواد مغذی از خاک به گیاه  اهمت بسیاری دارد، همچنین این ترکیب  ساختار  خاک را تا حد زیادی بهبود می بخشد، رشد و متابولیسم ریشه گیاه را افزایش می دهند، جوانه زنی بذر را افزایش می دهند و به گیاهان کمک می کنند تا با تنش های محیطی مقابله کنند.

اسید هیومیک  مکس گلدهی و میوه دهی گیاهان را افزایش می دهد.

اسید هیومیک مکس بمب حاوی پتاسیم هیومات  است که  از آن در باغ های گل، سبزیجات، باغات  استفاده  می شود.همچنین این محصول رشد کلی، گلدهی و تشکیل میوه را افزایش می دهد و مقاومت  گیاهان را در برابر تنش های محیطی افزایش می دهد.

 

در پایان :

شایستگی ما در ارائه محدوده کیفیت عالی محصولات ارگانیک از جمله اسیدهیومیک  95% مکس بمب به مشتریان خود کاملا آشکار است.  محصول ارائه شده به عنوان نرم کننده خاک شناخته می شود که به فرآیند جوانه زنی بذر کمک می کند. این امکان با استفاده از ترکیبات آلی و با رعایت استانداردهای مورد استفاده قرار می گیرد.  علاوه بر این، قبل  محصولات ما قبل عرضه به مشتریان، در مراحل مختلف از لحاظ  پارامترهای کیفیت بررسی می شود. ما این محصول را با قیمت مناسب به مشتریان  ارائه می دهیم و شما از لحاظ کیفیت و کمیت محصول کاملا مطمئن و با خیال راحت مصرف کنید.  شما کشاورز و تولید کننده محترم می وانید جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد نحوه و مقدار مصرف اسید هیومیک مکس بمب با کارشناسان ما به صورت آنلاین و کاملا رایگان در ارتباط باشید. همچنین برای ارتباط راحت تر می توانید با شماره درج شده بالای صفحه در ارتباط باشید.

 

 

 

 

اشتراک گذاری
مزایای شوک ده ایکس در برابر فروت ست
آموزشی

کود مخصوص مجیک ماشروم

کود مخصوص مجیک ماشروم طریقه کشت قارچ جادویی و افزایش بینهایت شدید سیلوسایبین آن توسط کود مخصوص مجیک ماشروم شوک . مجیک ماشروم نوعی از

روش قلمه زدن دیفن باخیا
مطالب مهم

روش رشد سریع دیفن باخیا

روش رشد سریع دیفن باخیا دیفن باخیا از گیاهان چند ساله گرمسیری با گونه های مختلفی است که معمولاً به عنوان گیاهان آپارتمانی رشد می

سولفات آمونیوم
مطالب مهم

سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم آمونیوم یک نمک معدنی است که به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده می‌شود. کود آمونیوم معمولاً حاوی 24 ٪ نیتروژن به شکل