کود کامل شوک 10x بسیار مفید است و خواص کاملی برای درختان گردو دارد. اگر از این کود برای درختان خود استفاده کنید، از اثرات شگفت انگیز آن شگفت زده خواهید شد. این کود حاوی حداقل ده نوع ماده مغذی و آلی در دل خود است که می تواند هر کمبودی را در خاک و درختان برطرف کند. با استفاده از این کود می توانید تولید و باروری درختان گردو را به حداکثر برسانید و محصولاتی را به دست آورید که دارای بهترین طعم و از نظر کیفیت عالی هستند. و همچنین به لحاظ صرفه اقتصادی عالی هستند. با ما همراه باشید تا از تاثیر کود کامل ۱۰xشوک بر گردو بیشتر مطلع شوید.

 کود 10Xshock  دارای چه خصوصیاتی است؟

کود کامل 10Xshock به صورت مایع بوده و قابلیت استفاده به دو صورت محلول پاشی و آبیاری را دارد. زیرا این کود 100% خاصیت حلالیت دارد. یکی از ویژگی های مفیدی که در این کود می توان به آن اشاره کرد غیر قابل اشتعال بودن درختان گردو است. استفاده از کودهای شیمیایی تقلبی باعث شور شدن خاک و آسیب به ریشه درختان می شود. اما این کود هرگز باعث شوری خاک نمی شود و ریشه گیاهان را نمی سوزاند، بلکه برای ریشه گیاهان نیز بسیار مفید است.

تاثیر کود کامل ۱۰xشوک بر گردو

تاثیر کود کامل ۱۰xشوک بر بهبود و تقویت خاک

کود کامل ده ایکس شوک باعث می شود اسید هیومیک، اسید فولیک و جلبک دریایی فواید زیادی برای درختان گردو به همراه داشته باشد. این در حالی است که نمی توانید این مواد مفید را در کودهای دیگر پیدا کنید. از آنجایی که کود کامل تن ایکس شوک دارای مقدار زیادی اسید هیومیک در خود است باعث تقویت و بهبود خاک می شود. اسید فولیک موجود در این کود نیز باعث می شود که مواد مغذی بهتر و سریعتر جذب ریشه شده و درختان با سرعت بهتری رشد کنند. اسید آمینه موجود در کود به حذف هرگونه تنش و استرس از درختان گردو کمک می کند.

بیشتر بخوانید: تاثیر کود ۱۰xشوک بر ذرت

می توانید کود کامل شوک 10X را در طول فصل رشد به درختان گردو بدهید. هر زمان که احساس کردید درختان کمبود مواد مغذی دارند، لازم است این کود را بر اساس اصول صحیح از دو روش ذکر شده به آنها بدهید تا مشکلات تغذیه ای آن برطرف شود. به عنوان مثال کوددهی در ابتدای فصل باعث رشد عالی درختان گردو با کیفیت محصول عالی می شود. این کود آمریکایی کیفیت بسیار بالایی دارد و با پیشرفته ترین تکنولوژی ها ساخته شده است.

تاثیر کود کامل ۱۰xشوک بر گردو

مزایای استفاده از کود کامل ۱۰xشوک در کاشت گردو

این کود مزایای زیادی در کشاورزی و باغداری دارد. در زیر به برخی از این مزایا اشاره شده است: با استفاده از این کود نیاز به استفاده از کودهای شیمیایی به کمترین میزان خود کاهش یافته و یا متوقف می شود. بنابراین نیازی به خرج کردن پول زیادی ندارید. این کود کامل رشد و بهره وری درختان گردو را به حداکثر میزان خود افزایش می دهد. حلالیت کامل و مایع بودن کود ایکس شاک آن را برای استفاده در سیستم های آبیاری مناسب می کند و از طریق محلول پاشی درصد جذب بالایی دارد.

این کود غنی و کامل دارای اسید هیومیک بالایی است که باعث بهبود بهبود خاک می شود. تاثیر کود کامل ۱۰xشوک بر گردو بسیار بالا است. اسید فولیک موجود در این کود باعث می شود که مواد مغذی بهتر به ریشه درختان منتقل شود. اسید آمینه در جلوگیری از تنش و تنش در درختان موثر است. نیتروژن موجود در این کود برای ساخت پروتئین درختان نیز مفید است. پتاسیم موجود در کود کامل و مغذی تن ایکس شوک برای افزایش ایمنی درختان گردو بسیار مفید است. فسفر باعث رشد خوب ریشه گیاه و سبز شدن برگ درختان می شود. کلسیم برای افزایش مقاومت سلولی درختان گردو نیز بسیار مفید است. عصاره جلبک دریایی موجود در کود X-Shock هورمون های رشد را در دسترس درختان گردو قرار می دهد و محصولات درختی بسیار بزرگ و رشد می کنند.

تاثیر کود کامل ۱۰xشوک بر گردو

کلسیم همچنین مقاومت ساقه گیاه را افزایش می دهد و میوه ها را خوش طعم تر می کند. همچنین به پر شدن مغز گردو کمک می کند. آهن همچنین در ساخت کلروفیل و سبز شدن درختان گردو بسیار مفید است و همچنین می تواند طعم میوه ها را بهبود بخشد. بور موجود در این کود باعث گرده افشانی بهتر درختان و افزایش گلدهی و ساخت دیواره سلولی درختان می شود.

بیشتر بخوانید: هرس درخت انار

معایب استفاده از کودهای شیمیایی چیست؟

اگر از این کودها استفاده کنید نه تنها هیچ منفعتی برای درختانتان نخواهید داشت، بلکه درختان گردو را از بین خواهید برد. بسیاری از باغداران و کشاورزان برای رهایی از گرانی کودهای شیمیایی سعی در یافتن کود مناسب دارند تا بتوانند آن را با کودهای شیمیایی جایگزین کنند و کودهای شیمیایی نه تنها بسیار گران هستند بلکه مملو از مواد مضر هستند. می تواند برای درختان گردو بسیار مضر باشد. بنابراین توصیه می شود فقط از کود 10 ایکس شوک کامل استفاده شود که تمامی مواد آن بسیار مفید بوده و باعث می شود درختان به بهترین باروری خود برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *