قیمت خرید کود شوک ده ایکس پنج لیتری

خرید کود

آخرین مقالات

خرید کود

در این مقاله از سایت ایران کود به  خرید کود کامل شوک خواهیم پرداخت و شما را از کیفیت کود کامل مایع مطلع خواهیم کرد: در جهان امروز در اکثر محیط هایی چون خانه، ادارات و فضاهای دیگر از گل‌ها استفاده می‌کنند. همچنین بسیاری از افراد در صنعت کشاورزی مشغول بوده و یا به باغبانی علاقمند هستند. گیاهان برای رشد و باروری به مراقبت‌های زیادی مانند: نور مناسب، دمای کافی، هرس و موارد دیگر احتیاج دارند‌. یکی از مهم‌ترین مراقبت‌هایی که تاثیر مستقیم و بسیار زیادی در روند تولید و بهره‌وری گیاه دارد، کوددهی آن است.اما این مهم است که شما از چه کودی برای گیاه خود استفاده می‌کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کود شوک ده ایکس کلیک کنید

با خرید کود کامل که تمامی احتیاجات گیاه شما را برطرف کند، نه تنها از لحاظ اقتصادی برایتان بسیار مقرون به صرفه بوده، بلکه میزان باروری و حجم برداشتی محصول را نیز افزایش خواهد داد. می‌توانید برای خرید کود کامل از بالای این صفحه با کارشناسان ایران کود در تماس باشید. کود کامل شوک ۱۰ ایکس در بسته بندی های ۱ لیتری، ۵ لیتری و ۲۰لیتری وجود دارد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت عکس های کود کامل، شناخت عملکرد، اطلاع از مزایای آن و آشنایی با انواع بسته بندی های موجود می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

خرید کود جلبک دریایی شوک یک لیتری

چرا کوددهی گیاهان مهم است؟

گیاهان با داشتن مواد کافی می‌توانند یه حیات خود ادامه داده و بهره‌وری بهتری داشته باشند. کود از جمله مواردی است که برای داشتن گیاهی باکیفیت بسیار اهمیت دارد. در بسیاری از موارد خاک مواد غذایی لازم برای تقویت و رشد گیاه را در خود ندارد در نتیجه  کود را با خاک ترکیب کرده و برای رسیدن به راندمان بالاتر و رشد و نمو بهتر به گیاه ترزیق می‌کنند.کودها در انواع حیواتی، معدنی و غیرآلی و شیمیایی وجود دارند. کودهای معدنی غیر آلی کودی مناسب برای گیاهان است. بهتر است برای جذب بهتر کود، از کودهایی استفاده شود که معدنی بوده و قابلیت انحلال پذیری بالایی در آب داشته باشد. کود از طریق ریشه های نرم جذب گیاه شده و از طریق قسمت‌های نباتی گیاه به تمامی قسمت های دیگر انتقال پیدا خواهد کرد. گیاه نیز به طریق شیره ای که تولید می‌کند تمامی مواد مورد نیاز خود را جذب خواهد کرد.

 

مقدار مصرف کود های سه بیست برای هر درخت

 

شناخت انواع کود برای خرید

وجود داشتن یک عنصر در کود ترکیبی ست که درصد خلوص آن متفاوت است، به این صورت که تحت تاثیر عواملی مانند: تاثیرگذاری، نحوه استفاده، زمان کوددهی می‌تواند عملکرد متفاوتی بر گیاه داشته باشد. کودها در دو نوع پرمصرف یا درشت مغذی و کم مصرف یا ریز مغذی وجود دارند. ازت، فسفر، کلسیم، پتاسیم و منیزیم از عناصر پرمصرف یا ماکرو به حساب می‌آیند. از جمله عناصر ریز مغذی یا میکرو می‌توان به؛ آهن، منگنز، بور، روی، کلر و مولیبدن اشاره کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این عناصر و کوددهی آن می‌توانید به مقالات ایران کود مراجعه کنید. بهتر است در زمان خرید کود از کودی کامل استفاده کنید که دارای تمامی عناصر درشت مغذی و ریز مغذی مورد نیاز گیاه باشد. این امر باعث می‌شود که نه تنها شما تمامی مواد مورد نیاز گیاه خود را تامین کنید، بلکه در خرید کود نیز صرفه‌جویی کرده و با خرید یک کود کامل  نیاز به خرید سایر کودها نداشته باشید.

 

بهترین راه خرید کود اسید هیومیک شوک بیست لیتری

چرا باید از کود کامل مایع استفاده کنیم؟

با توجه به نیاز خاک و گیاه خود باید از کود مناسب آن استفاده کنید. اما استفاده از یک کود کامل برای شما بسیار مفید و مقرون به صرفه است. یکی از انواع کود های کامل می‌توان به کود کامل شوک ۱۰ ایکس اشاره کرد. این کود با داشتن تمامی عناصر مورد نیاز خاک می‌تواند برای گیاهتان بسیار عالی باشد.بهتر است از کودی استفاده کنید که مایع باشد زیرا کود مایع توانایی این را دارد که با انحلال پذیری بالای خود با آب طیف بیشتری از گیاهان و مزارع شما را کوددهی کرده و از لحاظ اقتصادی برای شما بسیار مفید است. با خرید کود کامل شوک ۱۰ ایکس مایع حاصلخیزی خاک را افزایش داده، در نتیجه می‌توانید کیفیت محصول برداشتی را نیز بالا برید. کود کامل با داشتن ۱۰ عنصر مهم مورد نیاز گیاه باعث افزایش تناژ محصول شما خواهد شد. همچنین با اصلاح بافت و بستر خاک زمین را برای سال‌های بعدی کشت نیز آماده می‌کند. کود کامل با افزایش ظرفیت نگهداری آب در خاک، نیاز گیاه به آبیاری مداوم کمتر خواهد کرد . با خرید کود کامل می‌توانید سیستم ایمنی گیاه را تقویت کرده، میزان جوانه زنی گیاه را بالا برده و افزایش فتوسنتز گیاه را نیز تضمین نمایید. همچنین می‌توانید میوه ای با عطر و طعم بهتر و رنگی شاداب‌تر و بازارپسندتر داشته باشید. یکی از مزایای استفاده از کود مایع این است که می‌توانید آن را به صورت مستقیم و یا با مخلوط کردن با آب به راحتی به گیاه تزریق کرده و از تاثیر آن بر روی گیاه مطمئن باشید زیرا باعث سوختن گیاه نخواهد شد. این کود کامل که ساخت کشور آمریکاست وارداتی بوده و با ترکیبات بسیار عالی که در خود دارد توان رقابتی را از سایر کودها ربوده و طرفداران بسیاری برای خود دارد.

 

علل شوری خاک

 

جمع بندی خرید کود

همانطور که در مقاله به آن اشاره کردیم از جمله کارهای بسیار مهم در باغبانی و پرورش گیاهان خرید کود کامل مناسب است زیرا گیاهان بیشترین مواد غذایی خود را از خاک به دست آورده در نتیجه نیازمند داشتن خاکی غنی و سرشار از مواد مغذی هستند. از آنجا که اکثر خاک‌ها به دلیل استفاده مکرر از کودهای شیمیایی و سال‌های متمادی کشت در آنها فقیر از مواد مغذی بوده در نتیجه با استفاده از کوددهی مناسب باید آن را تقویت کرد. خرید کود کامل بسیار مقرون به صرفه است زیرا میزان بهره‌وری گیاه را بالا خواهد برد. کود کامل شوک مایع ارگانیک بوده، در نتیجه به طبیعت آسیبی وارد نخواهد کرد. همچنین کود کامل شوک به دلیل داشتن ذرات نانو موجود در خود سریع الجذب بوده و به سرعت در اندام‌های گیاه حرکت کرده و می‌توانید نتیجه استفاده از آن را چند ساعت پس از استفاده از کود در گیاه ببینید. جهت خرید کود کامل می‌توانید اینجا را کلیک کرده و با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی
کود ارگانیک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک اگر عاشق گیاهان آپارتمانی هستید، دوست دارید گیاهان شما سرسبز باشند،  برای سالم نگه داشتن هر گیاه  به یک

بهترین کود جلبک دریایی
کود ارگانیک

کود جلبک دریایی

کود جلبک دریایی همونطور که می‌دانیم برای رشد و نمو گیاهان عوامل مختلفی نیاز است، یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر کیفیت و

خرید خرید کود فروت ست
کود ارگانیک

خرید کود فروت ست

خرید کود فروت ست (کود بهاره) برای گیاهان یکی از کودهای فوق العاده‌ای که تاثیر بسیار زیادی در افزایش تناژ محصول داشته کود فروت ست

قیمت خرید کود آهن
کود ارگانیک

قیمت کود آهن

قیمت کود آهن آمریکایی شوک کود آهن در برخی از حیاتی ترین عملکردهای گیاهان مصرف می شود، مانند: تولید کلروفیل و آنزیم  های تثبیت نیتروژن