فواید مصرف کود 10X shock

فواید مصرف کود ده ایکس برای گیاهان

آخرین مقالات

فواید مصرف کود ده ایکس برای گیاهان

فواید مصرف کود ده ایکس برای گیاهان اهمیت زیادی دارد که باید  همه قسمت‌های گیاه به اندازه کافی از عنصرهای معدنی و تمامی مواد ریز مغذی تغذیه شوند.  کود ده ایکس شوک یک کود کامل و ارگانیک است که مصرف آن هیچ ضرری برای گیاهان ندارد. استفاده از این کود سبب می شود تا گیاهان به نهایت رشد و باردهی برسند و محصولات با کیفیتی تولید نمایند. در این مقاله با فواید کود ده ایکس برای گیاهان با ما همراه باشید.

اثرات کود کامل ده ایکس بر روی گیاهان

گیاهان بعد کاشت و برای جوانه زنی  به خاک و مواد غذایی مناسب نیاز دارد تا در پایان دوره رشد بتواند به بالاترین بازدهی خود برسد.  فواید مصرف کودده ایکس برای گیاهان  از اصلاح خاک گرفته تا افزایش باروری و بالا رفتن مقاومت گیاه در مقابل استرس‌های بیرونی همگی می تواند نتیجه استفاده از این کود کامل باشد.

فواید مصرف کود 10X shock

کود ده ایکس در بهبود ساختار خاک موثر است ؟

کود کامل ده ایکس شوک سبب اصلاح خاک می شود. بدین معنا که خاک را غنی از مواد مغذی می نمایند و ترکیب فوق العاده برای خاک می باشد چون سبب می شود تا خصوصیات فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی خاک تا حد بسیار زیادی اصلاح شود و به بستری مناسب برای رشد و پرورش گیاه تبدل شود. خاک نرم و متخلخل دارای مقادیر زیادی از میکروارگانیسم‌های مفید است که سرشار از عنصرهای غذایی با رطوبت بالا هستند. این خاک بستر بی نظیر و فوق العاده برای کشت گیاهان است که با استفاده از کود ده ایکس شوک به راحتی قابل انجام است.

در مورد کودهای گوگرد بیشتر بدانیم 

 

تاثیر کود ده ایکس برای تقویت رشد گیاهان

کود کامل ده ایکس شوک باعث افزایش رشد گیاه می شود.  چون این محصول دارای نیتروژن برای بالا بردن سرعت رویشی گیاه است. فسفری که در این کود کامل موجود است سبب می شود تا سیستم ریشه ای گیاه گسترده شود. پتاسیم و کلسیم آن باعث  افزایش استحکام ساقه، میوه، شاخه و بالا بردن کیفیت گیاه می شود.

فواید مصرف کود ده ایکس  برای گیاهان بسیار زیاد است. لازم است تا این کود را تنها از مراکز معتبر خرید نمایید تا از نظر کیفیت بالای آن مطمئن باشید.

اشتراک گذاری