انواع کودهای پرینوا مکزیک

آخرین مقالات

انواع کود پرینوا مکزیک

کود های وارداتی پرینوا مکزیک دارای نشان  ثبت کودی و برگ سبز بوده و  بالاترین کیفیت را  دارد. جهت خرید کود پرینوا مکزیک  با کارشناسان ایرانکود در تماس باشید.

سولفات پتاسیم پرینوا یا سولوپتاس پرینوا

 

سولوپتاس پرینوا از کاتیون های پتاسیم و آنیونهای سولفات تشکیل شده است، پتاسیم در افزایش سرعت فتوسنتز، نقل و انتقال بهتر مواد غذایی پروتئین و آمینو اسیدها در ساقه ها و آوند های گیاه، افزایش مقاومت میوه ها و گیاهان در برابر سرما و گرما و شوری و … تاثیر زیادی دارد، همچنین آنیونهای سولفات حاوی مقادیر زیادی گوگرد بوده که برای تغذیه بهتر گیاهان و افزایش سرعت رشد و فتوسنتز آنها موثر می باشد

اسید هیومیک پرینوا

 

مزایای کودهیومیک اسید پرینوا :

 

اصلاح کننده خاک

کاهنده شوری خاک

افزایش جذب مواد غذایی

افزایش رشد ریشه

حفظ و نگهداری بیشتر آب در اطراف ریشه

افزایش طول دوره های آبیاری

جلوگیری از خشکی خاک

تنظیم و کاهشPH خاک

کود سه بیست پرینوا یا کود کامل پرینوا

 

کودهای کامل پرینوا یا کودهای متعادل پرینوا به دلیل مقادیر نیتروژن ، فسفر و  پتاسیم به عنوان کودهای سه بیست شناخته می شوند. چون دارای نسبت متعادل از سه عنصر اصلی گیاه هستند. اگر خاک  دارای   سه ماده مغذی اصلی باشد،  افزودن بیشتر  از حد آنها  به خاک به گیاهان آسیب می رساند. پس بهتر جهت تعیین دقیق عناصر مغذی آزمایش خاک انجام شود.

در مورد جلبک دریایی بیشتر بدانیم 

جلبک دریایی پرینوا

 

جلبک های دریایی پرینوا به مجموعه ای از گیاهان آبزی گفته می شوند که در اعماق اقیانوس ها دریاچه ها و برکه ها زندگی می کنند. این موجودات زنده مانند سایر گیاهان  از  انواع مختلفی از مواد معدنی آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها تشکیل شده است.  جلبک های دریایی پرینوا به دو نوع تقسیم بندی می شوند:  جلبک سبز و جلبک قهوه ای   جلبکهای سبز در کناره‌های دریاچه ها و  مناطق کم عمق رشد می کنند،  اما جلبک های قهوه ای در کف دریا و مکان‌های عمیق زندگی می کنند.

 

فسفیت پتاسیم پرینوا کود مکزیکی

 

فسفیت پتاسیم پرینوا یک ماده کاربردی خاک است  که برای بهبود قدرت گیاه مورد استفاده قرار می گیرد.  فسفیتکتین حاوی یک اکسیژن کمترنسبت به فسفات است و حلالیت بیشتر در خاک دارد که برای  برگ و ریشه گیاه کارآمدتر است. مصرف زیاد آن برای گیاهان سمیت ایجاد می کند.

تاثیر کود فسفیت پتاسیم پرینوا کود جنتاترول پرینوا

فسفیت پتاسیم اثرات بی نظیری در متابولیسم گیاه دارد، از  طریق گیاهان  به آرامی به فسفات تبدیل می شود ،  به صورت کاربرد خاکی و استفاده روی شاخ و برگ گیاه  برای جلوگیری از مشکلات تغذیه ای با مقدار کم استفاده می شود. نیمه عمر تخمین زده شده برای اکسیداسیون فسفیت موجود در خاک معمولاً 3 تا 4 ماه است. در صورت کوددهی گیاهان  این کود  به راحتی  در اختیار  گیاهان قرار می گیرد.

کود فسفیت پتاسیم  پرینوا کود جنتاترول پرینوا چه کاربردی دارد؟

 

کود فسفیت پتاسیم  حاوی فسفیت جدا شده می باشد  و به مواد معدنی خاک متصل شده و از مقادیر کمتری نسبت به فسفات برخوردار است. این کود  برای افزایش قدرت تحریک پذیری پتاسیم حاصل از کود در اثر استفاده  در خاک مورد استفاده قرار گیرد. حلالیت پذیری این کود به دلیل سایر عناصر  موجود در آن مانند کلسیم،   منیزیم  و پتاسیم می باشد. کود جنتاترول پرینوا در اوایل رشد گیاه برای جلوگیری از سمیت گیاه استفاده می شود. کود جنتاترول پرینوا ماده مغذی مورد نیاز گیاهان را در ابتدای رشد در اختیار آنها قرار می دهد.

در مورد کودهای مایع بیشتر بدانیم 

کود آهن پرینوا

 

کود آهن پرینوا یکی از ضروری ترین عناصر ریز مغذی در گیاهان است.این عنصر کم مصرف در فرآیند تولید کلروفیل نقش مهمی را ایفا می کند. به همین دلیل تولید کلروفیل و سبزینه برگ گیاهان تا اندازه زیادی وابسته به عنصر آهن می‌باشد.اهمیت آهن بسیار زیاد است طوری که  که کارشناسان تغذیه گیاهی همواره در تلاش برای تشخیص علائم کمبود آهن و رفع موانع جذب عنصر آهن بوده‌اند.

کود پرینوا مکزیکی وادراتی کودهای ارگانیک و نانو در برند شوک هستند که ضمن جذب سریع در گیاهان مانع از  آسیب به محیط زیست می شود. کشاورزان عزیز جهت کسب اطلاعات و مشاوره می توانید با کارشناسان ایر انکود در تماس باشید .

اشتراک گذاری
روش قلمه زدن دیفن باخیا
مطالب مهم

روش رشد سریع دیفن باخیا

روش رشد سریع دیفن باخیا دیفن باخیا از گیاهان چند ساله گرمسیری با گونه های مختلفی است که معمولاً به عنوان گیاهان آپارتمانی رشد می

سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم آمونیوم سولفات یک نمک معدنی است که به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده می‌شود. کود سولفات آمونیوم معمولاً حاوی 24 ٪ نیتروژن

کود کالمکس برای آلبالو

کود کالمکس برای آلبالو کود کالمکس به دارا بودن عناصر مغذی  برای  رشد درختان گیلاس ضروری می باشد. کود کالمکس به تقویت دیواره سلولی کمک

آموزشی

اسید هیومیک مخصوص برنج

اسید هیومیک مخصوص برنج همانطور که می دانید فقط دو نوع برند اسید هیومیک وجود دارد که مخصوص برنج می باشد،بهترین نوع آن اسید هیومیک