Complete 10x shock fertilizer for hazelnuts

کود کامل شوک 10x برای فندق

آخرین مقالات

فندق میوه‌ای است که مزه‌ای بسیار لذیذ و خواص بسیار فراوانی را نیز دارد. از این‌رو کشاورزان همواره به‌دنبال پیدا کردن راهی برای افزایش رشد و کیفیت درختان فندق خود هستند. کود کامل شوک 10x برای فندق یکی از بهترین انواع کودهای موجود در بازار است و کودی ساخته کشور آمریکا است که می‌تواند تمامی نیازهای غذایی و ضروری فندق را به‌خوبی تامین کند. این کود تمامی عناصر غذائی که میوه فندق برای رشد و تکامل و همین‌طور افزایش کیفیت به آن‌ها نیاز دارد را به‌طور کامل تامین می‌کند.کود کامل شوک  کودی باکیفیت بسیار زیاد است که استفاده از آن هیچ‌ گونه ضرری را برای درختان فندق ندارد و کشاورزان می‌توانند با خیال راحت از این کود برای افزایش رشد و کیفیت درختان فندق استفاده کنند و از این راه به سود فراوانی نیز دست پیدا کنند.

 شما برای حصول بهترین نتیجه از استفاده از این کود باید حتما با بهترین زمان‌های استفاده از این کود و همین‌طور با نحوه استفاده از آن آشنایی کاملی را داشته باشید. کودهای شیمیایی زیادی در بازار وجود دارند که استفاده از آن‌ها هیچ‌ گونه سودی را برای درختان ندارد و علاوه‌ بر این با داشتن عناصر سدیم و کلر درون خود موجب افزایش آسیب‌ دیدگی و سوختگی گیاهان می‌شوند که مزیت استفاده از کود کامل شوک 10x نداشتن عناصر مضری همچون سدیم و کلر برای گیاهان است. در صورتی‌ که مایل به استفاده و تهیه از این نوع کود برای فندق و دیگر درختان میوه هستید، می‌توانید با کارشناسان و همکاران بخش فروش ما به‌صورت مستقیم ارتباط داشته باشید و این کود را با قیمتی بسیار منصفانه و مقرون به‌ صرفه تهیه نمایید.

بیشتر بخوانید: کود کامل شوک 10X برای درختان مرکبات

اهمیت استفاده از کود کامل شوک 10x برای فندق

کود کامل شوک 10x تمامی مواد غذایی و معدنی مورد نیاز برای میوه فندق را به‌طور کامل دارد و با داشتن این عناصر ضروری و مورد نیاز می‌تواند تمامی کمبودهای گیاه را به‌خوبی برطرف کند. این کود تمامی عناصر و مواد مغذی و معدنی که برای رشد و تکامل درخت فندق ضروری هستند را به‌طور کامل دارد. تنها کودی که امروزه می‌توانید پیدا کنید که تمامی این عناصر را با یکدیگر دارا باشد، کود ذکر شده است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا تمامی عناصر غذایی و مورد نیاز گیاهان را که به‌صورت کامل در آن وجود دارد را به‌طور کامل برای شما بیان کنیم.

کود کامل شوک 10x از عناصر مغذی و با ارزشی همچون نیتروژن، فسفر، پتاسیم، آهن، کلسیم، منیزیم، بور و روی تشکیل شده‌ است. علاوه‌ بر موارد گفته‌ شده، دارای مواد مغذی و معدنی با ارزشی همچون اسید هیومیک و جلبک دریایی است که موجب اصلاح ساختار خاک می‌شوند و خاک مورد استفاده گیاهان را بسیار غنی و حاصلخیز می‌کند. این کود همچنین دارای مقادیری از ضروری‌ترین آمینواسیدهای لازم و مورد نیاز برای رشد و پرورش درخت فندق است که این آمینو اسیدها از رسیدن هر گونه آسیب و خطری به درخت فندق جلوگیری می‌کنند و با دور نگه‌ داشتن گیاه از هرگونه تنش و آسیب محیطی می‌توانند موجب افزایش رشد و سلامتی درختان فندق شوند و مقاومت آن‌ها را نیز در برابر بیماری‌ها و آسیب‌های محیطی دور نگه دارند.

Complete 10x shock fertilizer for hazelnuts

نحوه استفاده از کود کامل شوک 10x برای فندق

باغداران برای حصول بهترین نتیجه ممکن از کود کامل شوک 10x برای فندق باید با نحوه استفاده از آن به‌طور کامل آشنا باشند و بتوانند با استفاده درست و اصولی از آن بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند.

باغداران از کود کامل شوک ده ایکس می‌توانند به  دو روش محلول پاشی و آبیاری استفاده کنند، ازآنجایی‌که کود کامل شوک 10x به‌صورت مایع و بسیار غلیظ تولید می‌شود، شما برای استفاده از آن ابتدا باید کود کامل شوک را با مقداری آب مخلوط کنید و بتوانید محلولی رقیق را با استفاده از این کود به دست بیاورید و آن را با استفاده از دستگاه تانکر و سم‌پاش به قسمت‌های مختلف گیاه اسپری نمایید و از این طریق تمامی مواد مغذی و مورد نیاز درخت فندق را به‌خوبی تامین کنید.

روش آبیاری نیز یکی از روش‌های معمول و مورد استفاده است که در این روش شما باید کود را با مقداری آب مخلوط کنید، شما برای استفاده از آن به روش‌های محلول پاشی و آبیاری باید در ابتدا آن را با مقداری آب مخلوط کنید تا محلول رقیقی را بدست بیاورید و سپس این محلول را به قسمت سایه‌ انداز درخت فندق یا پای این درخت بریزید و خاک مورد استفاده و گیاه را به خوبی تقویت کنید و تمامی کمبودهای غذایی آنان را نیز به‌خوبی جبران کنید.

بیشتر بخوانید: اسید هیومیک برای درخت گلابی

فوائد و مزایای استفاده از کود کامل شوک 10x برای فندق

استفاده از کود کامل شوک 10x برای فندق فواید و مزایای زیادی را دارد که در این مقاله برخی از آن‌ها را برای شما بیان می‌کنیم.

تمامی مواد مغذی مورد استفاده گیاه در این کود وجود دارد و این کود موجب افزایش قدرت سیستم ایمنی گیاه در برابر شرایط سخت محیطی می‌شود و می‌تواند میزان مقاومت ریشه گیاه را در برابر شرایطی همچون خشکی محیط، کم‌آبی و شوری خاک افزایش بدهد.

شما با استفاده از کود کامل شوک دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی دیگر نخواهید داشت و می‌توانید در میزان هزینه‌های مصرفی خود صرفه‌جویی کنید.

شما با استفاده از این کود می‌توانید باردهی درختان میوه را به مقدار زیادی افزایش بدهید و کیفیت محصولات زراعی مورد استفاده خود را نیز به صورت چندین برابر افزایش بدهید.

این کود می‌تواند از پوسیدگی ریشه گیاهان جلوگیری کند و حجم ریشه‌ها را نیز به مقدار چندین برابری افزایش بدهد.

شما با استفاده از این کود می‌توانید موجب بهبود فرایند فتوسنتز شوید و میزان سرسبزی گیاهان را نیز افزایش بدهید.

این کود قابلیت انحلال پذیری زیادی را دارد و به‌راحتی قابل‌ استفاده با کودهای دیگر است و شما با استفاده از کود کامل شوک 10x برای فندق می‌توانید میزان رشد و پرورش درختان فندق را افزایش بدهید.

کود کامل شوک 10x علاوه‌ بر گیاهان مزایایی زیادی را نیز برای خاک مورد استفاده زمین‌های کشاورزی دارد و موجب اصلاح ساختار خاک و افزایش حاصلخیزی خاک نیز می‌شود.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی
کود ارگانیک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک اگر عاشق گیاهان آپارتمانی هستید، دوست دارید گیاهان شما سرسبز باشند،  برای سالم نگه داشتن هر گیاه  به یک

بهترین کود جلبک دریایی
کود ارگانیک

کود جلبک دریایی

کود جلبک دریایی همونطور که می‌دانیم برای رشد و نمو گیاهان عوامل مختلفی نیاز است، یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر کیفیت و

خرید خرید کود فروت ست
کود ارگانیک

خرید کود فروت ست

خرید کود فروت ست (کود بهاره) برای گیاهان یکی از کودهای فوق العاده‌ای که تاثیر بسیار زیادی در افزایش تناژ محصول داشته کود فروت ست

قیمت خرید کود آهن
کود ارگانیک

قیمت کود آهن

قیمت کود آهن آمریکایی شوک کود آهن در برخی از حیاتی ترین عملکردهای گیاهان مصرف می شود، مانند: تولید کلروفیل و آنزیم  های تثبیت نیتروژن