کود کامل 10Xshock برای انار

کود کامل 10Xshock برای انار

آخرین مقالات

از آن جا که کشاورزان و باغداران زیادی به دنبال یک کود کامل و با کیفیت برای درختان خود هستند لذا لازم است تا به معرفی کامل ترین و بهترین کود موجود در بازار بپردازیم. کود کامل 10Xshock برای انار از دسته کودهای کاملی است که دارای تمام مواد ریز مغذی و آلی در دل خود است. چنانچه درختان انار با این کود تغذیه شوند می توانند بسیار پربار شوند و بهترین محصولات را به بار بنشانند. همچنین طعم میوه‌های انار نیز با بهره گیری از این کود بسیار عالی می شود و بسیار مورد پسند بازار قرار می گیرند لذا باغداران می توانند از طریق فروش این محصولات، سود بسیار خوبی را به جیب بزنند.

این درختان با مصرف کود ده ایکس شوک، بسیار مقاوم می شوند و شرایط بد بیرونی نمی تواند اثرات مخربی بر روی آن‌ها داشته باشد. مثلا آفات و حشرات موذی نمی توانند این درختان را از پای در بیاورند. بنابراین لازم است تا حتما از این کود بسیار باکیفیت و مرغوب استفاده نمایید تا بهترین نتیجه را ببرید. کود کامل 10Xshock برای انار کامل حاوی حداقل ده نوع ماده مغذی در دل خود است که برای تقویت درختان انار بسیار مفید فایده است. این کود را می توان با بهره گیری از دو روش آبیاری و محلول پاشی به درختان انار داد. حتما لازم است تا این کود را از مراکز معتبر تهیه نمایید. زیرا بسیاری از مراکز نامعتبر هستند که کود قلابی به شما می فروشند. این کودها سبب می شوند تا درختان انار بسیار صدمه ببینند و دیگر نتوانند محصول دهی عالی داشته باشند.

استفاده از کود کامل 10Xshock برای انار سبب می شود تا شما از استفاده از هر کود شیمیایی دیگر بی نیاز شوید. کودهای شیمیایی بسیار گران هستند و مواد مضر زیادی در دل خود دارند. بعضی از این مواد می توانند به درختان صدمه بزنند. کودهای شیمیایی تقلبی در بازار دارای عناصر سدیم و کلر بالایی هستند که می تواند برای سلامت درختان بسیار ضرر داشته باشد. همچنین برای خاک نیز مضر باشد و باعث شوری خاک گردد. کود ده ایکس شوک کود بسیار کاملی است که می تواند تمام کمبودهای خاک و درختان را به نحو احسن برطرف نماید. بنابراین لازم است تا این کود را در زمان‌های مناسب به کود بدهید. بایستی روش اصولی و زمان‌های مناسب کود دادن را بدانید تا بهترین نتیجه عاید شما شود. در صورتی که زمان‌های کود دادن را اشتباه انتخاب کنید می تواند به درختان شما صدمه وارد شود. حتما لازم است تا قبل از کود دادن به درختان، خاک را مورد آزمایش قرار دهید و کمبودهای عناصر در خاک را مورد کاوش قرار دهید تا بتوانید کار کود دادن به درختان انار را اصولی شروع نمایید.

بیشتر بخوانید: کود کامل شوک 10x برای سنجد

کود کامل 10Xshock برای انار محصول بسیار فوق العاده ای است و از آمریکا وارد می شود. این کود حاوی ده نوع ماده مغذی در دل خود است. این مواد تقویتی بسیار برای رشد درختان انار مفید هستند و همه کمبودهای تغذیه ای این درختان را برطرف می نمایند. از مواد مفیدی که در این کود وجود دارد می توان از کلسیم، آهن، روی، بور، اسید هیومیک، اسید فولویک، عصاره جلبک دریایی و آمینواسید نام برد که هر یک از این مواد می تواند تاثیر شگرفتی بر روی رشد درختان بگذارد. تاثیرات کود ده ایکس شوک چنان زیاد است که پس از گذشت اندک زمانی می تواند نتایج حیرت آوری را بر روی درختان انار داشته باشد.

کود کامل 10Xshock برای انار

خصوصیات کود کامل 10Xshock

  • کود کامل ده ایکس شوک به صورت مایع است و توانایی استفاده به شکل آبیاری و محلول پاشی را دارد. از خصوصیت مفید این کود می توان به عدم سوزاندن گیاه اشاره نمود. در صورتی که کودهای شیمیایی تقلبی باعث سوزش گیاه می شوند. به علت اینکه سدیم و کلر بالایی را در خود جای داده اند. بنابراین سبب شوری در خاک می شوند که این شوری خاک می تواند به نوبه خود برای درختان بسیار ضرر داشته باشد.
  • کود کامل ده ایکس شوک دارای مواد آلی اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی است. بنابراین کمتر کودی را می توانید پیدا کنید که این چنین غنی و دارای این مواد موثر و مفید در دل خود باشد.
  • این کود دارای میزانی از اسید هیومیک است. اسید هیومیک سبب می شود تا خاک بهبود یابد. اسید فولیک موجود در خاک برای منتقل شدن و جذب بهتر عنصرهای غذایی به ریشه گیاه می تواند مثمر ثمر باشد. آمینو اسید جهت پیشگیری از وارد شدن تنش و استرس به گیاه مفید است.
  • کود کامل ده ایکس شوک زا می توان در همه فصل‌های رشد درختان و هر موقع که درختان دچار کمبود مواد غذایی شوند استفاده کرد. برای مثال بهره گیری از این محصول کامل در اوایل فصل باعث رشد بهتر درختان میوه می شود و پس از آن می توانید میوه‌های خوشمزه و بسیار با کیفیت داشته باشید. میوه‌هایی که بسیار خوشرنگ و مورد تایید بازار هستند.
  • این کود می تواند با کودهای دیگر نظیر اسید هیومیک مخلوط شود و هیچ تداخلی ایجاد ننماید.

بیشتر بخوانید: خواص گوگرد برای درخت انار

مزیت‌های استفاده از کود ده ایکس شوک

 این محصول معجزه گر آمریکایی بسیار با کیفیت ساخته می شود. بدین معنی که این محصول با عبور از تکنولوژی بسیار پیشرفته ساخته شده است و امتیازات فراوانی در صنایع کشاورزی و باغداری دارد. از جمله مزیت‌های این کود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 با استفاده از کود کامل 10Xshock برای انار محبوب نیاز درختان شما به مصرف کودهای شیمیایی به حداقل می رسد و یا حتی ممکن است دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی را نداشته باشید.

 این کود باعث افزایش ر شد، باروری بسیار زیاد درختان میوه می شود.

انحلال پذیری کامل این کود باعث می شود تا در هر گونه سیستم آبیاری قابل استفاده باشد و از راه محلول پاشی بتواند با بازدهی و عملکرد بالا جذب شود.

 این کود کامل دارای درصدی از اسید هیومیک است که برای بهبود خاک به کار گرفته می شود. اسید فولیک برای منتقل ساختن عتاصر غذایی به ریشه، آمینو اسید برای پیشگیری از وارد آمدن تنش و استرس و جذب سریع تر گیاه، نیتروژن جهت ساخت پروتئین و رشد و پرورش رویشی گیاه  مفید است.

پتاسیم موجود در کود کامل 10Xshock برای انار برای بالا بردن قدرت دفاعی گیاه در مقابل عامل‌های آسیب زننده مفید است. آهن جهت بهبود طعم گیاه بسیار موثر است. کلسیم جهت مقاوم سازی سلولی گیاه مفید فایده است.

 برای تهیه کود ده ایکس شوک کامل و با کیفیت لازم است تا با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی
کود ارگانیک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک اگر عاشق گیاهان آپارتمانی هستید، دوست دارید گیاهان شما سرسبز باشند،  برای سالم نگه داشتن هر گیاه  به یک

بهترین کود جلبک دریایی
کود ارگانیک

کود جلبک دریایی

کود جلبک دریایی همونطور که می‌دانیم برای رشد و نمو گیاهان عوامل مختلفی نیاز است، یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر کیفیت و

خرید خرید کود فروت ست
کود ارگانیک

خرید کود فروت ست

خرید کود فروت ست (کود بهاره) برای گیاهان یکی از کودهای فوق العاده‌ای که تاثیر بسیار زیادی در افزایش تناژ محصول داشته کود فروت ست

قیمت خرید کود آهن
کود ارگانیک

قیمت کود آهن

قیمت کود آهن آمریکایی شوک کود آهن در برخی از حیاتی ترین عملکردهای گیاهان مصرف می شود، مانند: تولید کلروفیل و آنزیم  های تثبیت نیتروژن