کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری

کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری

آخرین مقالات

برگ انجیری دارای برگ‌های بسیار عریضی است و از جمله گیاهان زینتی به شمار می آید و بسیار زیبا است.  نگهداری از این گیاه بسیار زیبا اصلا سخت نیست و هر فردی می تواند به راحتی از این گیاه نگهداری و محافظت کند.  برای اینکه برگ انجیری بتواند برگ‌های سبز و شادابی داشته باشد لازم است تا تغذیه مناسبی داشته باشد. بنابراین نیاز است تا با استفاده از کودهای بسیار مناسب کار کود دادن به این گیاه را انجام دهید تا بتوانید همه احتیاجات گیاه را به خوبی برطرف سازید.

کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری، یک کود کامل و مقوی است که می تواند تمام انتظارات گیاه را رفع نماید. این کود شگفت انگیز می تواند به عنوان یک ماده غنی همه کمبودهای گیاه شامل نبود اکسیژن، رطوبتف تغذیه و نور کافی را به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

 کود دادن گیاه برگ انجیری بابهره گیری از کود کامل ده ایکس شوک بسیار ساده است و افرادی که این کار را به شکل اصولی و صحیح به انجام برسانند می توانند به نتیجه‌های بسیار خوبی برسند و طراوت و نشاط را برای گیاهان خود به ارمغان بیاورند.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی

چگونگی کود دادن برگ انجیری با استفاده از کود 10Xshock

کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری  بایستی با استفاده از روش‌های محلول پاشی و آبیاری به کار رود. برای اینکه به نتیجه ای عالی برسید لازم است تا در ابتدا کود ده ایکس شوک را با آب ترکیب کنید. چون این کود بسیار غلیظ است و امکان دارد تا گیاه دچار صدمات جدی شود. بعد از اینکه کود مورد نظر را با آب بدون کلر میکس کردید و به غلظت مورد نظر رسیدید لازم است تا با بهره گیری از یک آب پاش و یا تانکر کود ده ایکس شوک را به تمام قسمت‌های گیاه بپاشید تا مواد مغذی و لازم از راه برگ‌ها با سرعت زیادی جذب شود و تاثیر فوق العاده خود را بگذارد.

 در روش آبیاری نیز پس از آماده کردن کود ده ایکس شوک لازم است تا با استفاده از یک آبپاش کود را در قسمت سایه انداز گیاه بریزید تا از راه ریشه، جذب گیاه شود و به نتایج حیرت انگیزی برسید. توجه داشته باشید که کود دادن به گیاه برگ انجیری نباید تنها با یک روش صورت بگیرد. لذا برای حصول به بهترین نتیجه نیاز دارید تا در مواقع مناسب با روش‌های محلول پاشی و آبیاری کار کود دادن به گیاه را انجام دهید. در نظر داشته باشید که کار کود دادن به گیاه باید با احتیاط صورت بگیرد.

 توجه داشته باشید که چنانچه گلدان برگ انجیری را در مکان باز قرار داده اید، بهتر است تا عمل کود دادن با روش محلول پاشی را در روزهایی بارانی یا آفتابی و همچنین زمان‌هایی که بادهای شدید می وزد انجام ندهید. چون در این مواقع نامناسب، کود نمی تواند کارایی مناسبی از خود بروز دهد و عملا کار کود دادن بیهوده است.

کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری

زمان مناسب کوددهی برگ انجیری کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری

لازم است بدانید کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری، هیچ ضرری برای گیاهان از جمله گیاه برگ انجیری ندارد. لذا از این جهت می توانید هر زمان که احساس کردید که گیاه ضعیف شده است و نیاز به تغذیه دارد، آن را با کوددهی سیراب نمایید. کود ده ایکس شوک را می توان در همه طول رشد گیاه به آن‌ها داد. البته لازم است تا به این نکته توجه داشته باشید که گیاه برگ انجیری ماهیانه فقط یک بار به تغذیه نیاز دارد و چنانچه عمل تغذیه رساندن را بیشتر از اندازه و یا کمتر از حد انجام دهید، سلامت گیاه را به مخاطره می اندازید. لذا بهتر است تا حتما ماهی یک دفعه با استفاده از کود ده ایکس شوک، عمل تغذیه رسانی به گیاه برگ انجیری را انجام دهید و همه احتیاجات موجود را رفع نمایید. دقت کنید که زمان خواب یا استراحت گیاه برگ انجیری نبایستی عمل کوددهی را شروع کنید. چون در این زمان کود دادن به گیاه می تواند بسیار اشتباه باشد و کار شما را بی نتیجه کند.

بیشتر بخوانید: برگ انجیری ابلق

مزیت‌های کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری

کود کامل ده ایکس شوک گنجایش نگهداری آب را در خود دارد. همچنین از خشکی و پوسیدگی و فرسودگی ریشه گیاه برگ انجیری ممانعت به عمل می آورد. این کود مناسب سبب می شود تا رطوبت خاک زیاد شود و بستر مناسبی برای پرورش ریشه فراهم شود. کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری در مرحله‌های متفاوتی از رشد گیاه، تغذیه لازم برای پرورش گیاه را تامین می کند و اجازه نمی دهد تا گیاه هیچ گونه کمبودی را احساس نماید.

 با بهره گیری از این کود بی نظیر و پرخاصیت می توانید ریشه گیاهان برگ انجیری را قوی کنید و بر حجم و درشتی آن‌ها بیفزایید. کود کامل 10Xshock برای برگ انجیری چنانچه بر طبق برنامه ای منظم و مدون پیش رود هیچ ضرر و زیانی را متوجه گیاه نخواهد کرد. همچنین سبب ایجاد شوری در خاک نمی شود. زیرا بر خلاف کودهای شیمیایی عاری از کلر و سدیم است. در واقع با استفاده از کود ده ایکس شوک کامل می توانید شوری خاک را نیز مرتفع کنید و همه ناخالصی‌های خاک را بگیرید.

 استفاده از این کود فوق العاده و شگرف سبب می شود تا پ هاش خاک به خوبی اصلاح شود و به حد اعتدال برسد. بنابراین می تواند باکتری‌های زیان بار در خاک را به طرز خارق العاده ای کم کند. با استفاده از کود ده ایکس شوک می توانید میزان فعالیت باکتری‌های مفید خاک را بالا ببرید.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی
کود ارگانیک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک اگر عاشق گیاهان آپارتمانی هستید، دوست دارید گیاهان شما سرسبز باشند،  برای سالم نگه داشتن هر گیاه  به یک

بهترین کود جلبک دریایی
کود ارگانیک

کود جلبک دریایی

کود جلبک دریایی همونطور که می‌دانیم برای رشد و نمو گیاهان عوامل مختلفی نیاز است، یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر کیفیت و

خرید خرید کود فروت ست
کود ارگانیک

خرید کود فروت ست

خرید کود فروت ست (کود بهاره) برای گیاهان یکی از کودهای فوق العاده‌ای که تاثیر بسیار زیادی در افزایش تناژ محصول داشته کود فروت ست

قیمت خرید کود آهن
کود ارگانیک

قیمت کود آهن

قیمت کود آهن آمریکایی شوک کود آهن در برخی از حیاتی ترین عملکردهای گیاهان مصرف می شود، مانند: تولید کلروفیل و آنزیم  های تثبیت نیتروژن