کود کامل 10Xshock برای پسته

کود کامل 10Xshock برای پسته

آخرین مقالات

 هر باغدار یا کشاورزی آرزوی داشتن یک کود کامل را برای تغذیه درختان خود در سر می پروراند. زیرا داشتن یک کود کامل می تواند درختان را از هر نظر غنی نماید و در نتیجه محصول دهی آن‌ها را بیش از پیش افزایش دهد و میوه‌های خوشمزه تر و بازار پسند تر عاید باغداران نماید. لذا آن‌ها می توانند با فروش محصولات مرغوب و با طعم عالی سود بسیار خوبی به جیب بزنند. اغلب کودهای شیمیایی موجود در بازار مضر هستند و هم اینکه قیمت‌های بسیار بالایی دارندو در بعضی از این کودها مقدار سدیم و کلر بالایی نیز به کار رفته است که برای سلامت گیاهان بسیار مضر است. کود کامل 10Xshock برای پسته افزون بر مواد ریز مغذی که در دل خود دارد مواد آلی بی شماری نیز دارد که جمع این مواد می تواند برای رشد و تقویت درختان پسته بسیار مثمر ثمر باشد و محصول دهی آن‌ها را بسیار با کیفیت نماید.

 این کود یک محصول وارداتی آمریکایی است که دارای ده نوع ماده مغذی و آلی در دل خود است. این مواد مفید می توانند درختان میوه و محصولات زراعی را بسیار پربار نمایند. اسید هیومیک، اسید فولیک، آهن ، بور، عصاره جلبک دریایی، کلسیم، پتاسیم، نیتروژن و غیره در کود کامل10Xshock  یافت می شود که هر کدام از این مواد می تواند نقش مهمی را در سلامت گیاهان ایفا نماید.

بیشتر بخوانید: کود آهن مخصوص درخت گردو

خصوصیات کود کامل 10Xshock

کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است و توانایی استفاده از روش‌های آبیاری و محلول پاشی را دارد. خصوصیت بسیار مفیدی که می توان برای این کود بسیار مغذی برشمرد این است که بر خلاف دیگر کودهای شیمیایی باعث سوزش در گیاهان نمی شود و همچنین سبب شوری خاک نمی گردد. این در حالی است که کودهای شیمیایی موجود در بازار چنانچه تقلبی باشند دارای کلر و سدیم بسیار بالایی هستند و می توانند بسیار مضر برای درختان پسته تلقی شوند.

کود کامل ده ایکس شوک حاوی اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی است. بنابراین کمتر کودی را می توانید بیابید که این مواد مفید را داشته باشد.

 این کود دارای میزانی از اسید هیومیک است که جهت بهبود و تقویت خاک مانند معجزه عمل می کند. اسید فولیک موجود در این کود برای منتقل کردن بهتر عنصرهای غذایی به ریشه، آمینواسید برای پیشگیری از وارد شدن استرس و تنش به گیاه، عنصرهای پتاسیم، فسفر، آهن، کلسیم، بور و عصاره جلبک دریایی هریک به نوبه خود بسیار می توانند در رشد درختان پسته تاثیر گذار باشند.

کود کامل 10Xshock برای پسته را می توان در تمامی فصل رشد درختان و هر زمانی که گیاهان دچار کمبود مواد غذایی شوند به درختان داد. برای مثال بهره گیری از این کود کامل در اول فصل باعث رشد و نمو بهتر درختان میوه و محصولات مزرعه ای می شود و با افزودن این کود بعد از محصول دادن درختان، میوه‌های لذیذ و مرغوب با کیفیت عالی و رنگ دهی مورد پسند بازار تولید نمود.

 خصوصیت خوب این محصول، توانایی مخلوط کردن با کودهای دیگر مانند اسید هیومیک است که این اختلاط هیچ گونه تداخلی ایجاد نمی کند.

کود کامل 10Xshock برای پسته

امتیازات کود کامل 10Xshock برای پسته

این محصول معجزه گر آمریکایی کیفیت بسیار بالایی دارد و با پیشرفته ترین تکنولوژی‌های روز به بازار وارد شده است و امتیازات فراوانی  برای باغداران و کشاورزان دارد. از جمله این مزیت‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با کود کامل ده ایکس شوک دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی ندارید و یا می توانید مصرف کودهای شیمیایی را به حداقل کاهش دهید. زیرا با هزینه مناسبی که کود ده ایکس شوک دارد می توانید به بهترین نتایج در درختان خود دست یابید.کودهای شیمیایی هم قیمت‌های بسیار بالایی دارند و هم می توانند برای درختان و خاک زیان بار باشند. اما کود ده ایکس شوک سرشار از مواد مغذی مفید برای رشد و گرورش درختان پسته است و می تواند محصولات را پربار تر کند و طعم آن‌ها را بی نظیر سازدو همچنین این درختان را در برابر تمام آفات و حشرات و عوامل بد بیرونی بسیار مقاوم و با دوام سازد. این درختان با بهره گیری از کود ده ایکس شوک سیستم ایمنی بسیار قویتری پیدا می کنند و بسیار مقاوم می شوند. در نتیجه هیچ عامل بیرونی نمی تواند تهدیدی برای آن‌ها به شمار آید.

این کود کامل باعث می شود تا رشد درختان بسیار بهتر شود و باروری آن‌ها تا حد بسیار زیادی افزایش یابد و همه محصولات زراعی  بسیار خوب رشد کنند.

 از آن جا که این کود به شکل مایع است و دارای انحلال پذیری صد در صد است لذا در سیستم‌های آبیاری قابل مصرف است و از روش محلول پاشی با کارایی بسیار بالا قابل جذب است.

 کود کامل ده ایکس شوک دارای درصدی از اسید هیومیک است که برای بهبود خاک بسیار مفید است. اسید فولیک برای منتقل ساختن بهتر عنصرهای غذایی به ریشه، آمینو اسید برای پیشگیری از وارد شدن تنش به گیاه و جذب بهتر عناصر غذایی در درختان و نیتروژن برای تولید پروتئین گیاهی و رشد رویشی درختان بسیار مثمر ثمر است.

 پتاسیم موجود در کود کامل ده ایکس شوک برای بالا بردن سیستم ایمنی درختان پسته بسیار مفید است و در مقابل عوامل صدمه رسان می تواند درختان را بسیار مقاوم سازد. فسفر موجود در این کود نیز برای رشد ریشه درختان بسیار مفید فایده است. آهن برای بهبود مزه و سبز شدن گیاه مفید است. کلسیم برای استحکام سلولی بسیار پر فایده است.

بیشتر بخوانید: مقدار مصرف کود مرغی برای هر درخت پسته

آنالیز  و تحلیل کود کامل 10Xshock

نیتروژن به مقدار 5 درصد

فسفر به مقدار 20 درصد

پتاسیم به مقدار20 درصد

کلسیم به مقدار 5 درصد

بور به مقدار 5 درصد

آهن به مقدار 10 درصد

مواد آلی موجود در کود کامل ده ایکس شوک

اسید فولیک به مقدار 10 درصد

اسید هیومیک به میزان 10 درصد

عصاره جلبک دریایی به میزان 10 درصد

آمینواسید به میزان 5 درصد

 در پایان لازم است خاطر نشان سازیم که کود کامل 10Xshock برای پسته، لازم است تا بسیار با کیفیت و مرغوب باشد. بنابراین لازم است تا این کود را از مراکز معتبر تهیه کنید تا از اصل بودن آن خاطر جمع باشید. برخی مرتکز هستند که کودهای تقلبی را به جای کود کامل ده ایکس شوک به فروش می رسانند. برای تهیه کود اصل لازم است تا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما در امر خرید این کود کامل راهنمایی کنند.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی
کود ارگانیک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک اگر عاشق گیاهان آپارتمانی هستید، دوست دارید گیاهان شما سرسبز باشند،  برای سالم نگه داشتن هر گیاه  به یک

بهترین کود جلبک دریایی
کود ارگانیک

کود جلبک دریایی

کود جلبک دریایی همونطور که می‌دانیم برای رشد و نمو گیاهان عوامل مختلفی نیاز است، یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر کیفیت و

خرید خرید کود فروت ست
کود ارگانیک

خرید کود فروت ست

خرید کود فروت ست (کود بهاره) برای گیاهان یکی از کودهای فوق العاده‌ای که تاثیر بسیار زیادی در افزایش تناژ محصول داشته کود فروت ست

قیمت خرید کود آهن
کود ارگانیک

قیمت کود آهن

قیمت کود آهن آمریکایی شوک کود آهن در برخی از حیاتی ترین عملکردهای گیاهان مصرف می شود، مانند: تولید کلروفیل و آنزیم  های تثبیت نیتروژن