کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی

کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی

آخرین مقالات

امروزه که بیشتر افراد در منازل آپارتمانی  سکونت دارند و دسترسی به باغچه و حیاط برای آن‌‌ها به سادگی میسر نیست، لذا می توانند از گیاهان آپارتمانی استفاده کنند و سبب افزایش رشد و نشاط در منازل خود گردند. گیاهان موجب بخشیدن زیبایی و طراوت به فضای خانه هستند و بنابراین با استفاده از کودهای مناسب می توان نهایت مراقبت را از آن‌‌ها انجام داد. به جرات می توان گفت که کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی، بهترین کود موجود در بازار است که می توان نتایج شگفتی را در کوتاه مدت برای آن‌‌ها به ارمغان آورد. این کود حاوی تمامی مواد ریز مغذی و آلی است که می تواند منجر به رشد و تکامل گیاهان آپارتمانی گردد.

 کود کامل ده ایکس شوک یک کود آمریکایی است که با بهره گیری از به روز ترین روش‌‌ها ساخته شده است. فناوری نانو در ساخت این کود به کار رفته است. این کود کامل حاوی حداقل ده نوع ماده غذایی است. این مواد شامل فسفر، نیتروژن، پتاسیم، آهن، بور، منگنز، روی و غیره است که هر یک از این مواد نقش بسزایی در پرورش گیاهان ایفا می کنند. همچنین این کود شامل اسید هیومیک، اسید فولیک و آمینو اسید و عصاره جلبک دریایی است. کمتر کودی را می توانید پیدا کنید که این همه مواد موثر و مفید در خود داشته باشد. استفاده از این کود هیچ ضرری برای گیاهان ندارد. همچنین قیمت این کود نسبت به کودهای شیمیایی بهتر است.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای افزایش گلدهی

 آیا کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی بهترین است؟

گیاهان آپارتمانی از مزایای بسیاری از جمله تابش نور خورشید و آب باران که خواص زیادی برای گیاهان داند محروم هستند. بنابراین لازم است تا از کود ی بهره ببرید که با داشتن همه مواد ریز مغذی بتواند همه احتیاجات گیاهان آپارتمانی را به خوبی فراهم سازد. کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی، تنها کود کاملی است که همه مواد لازم برای رشد این گیاهان را دارد و می تواند همه کمبودهای تغذیه ای این گیاهان را به طور کامل برطرف سازد. نیتروژن موجود در این کود سبب می شود تا گیاه رشد رویشی بسیار خوبی را تجربه کند. همچنین باعث سبزینگی گیاه می شود و شادابی درختان را مهیا می کند. عناصر پتاسیم و فسفر نیز سبب می شوند تا گلدهی گیاه به طرز موثری صورت پذیرد و ریشه گیاه به خوبی تقویت شود و از پوسیدگی گیاه جلوگیری به عمل بیاید. این کود همچنین می تواند قدرت دفاعی گیاهان آپارتمانی را تا حد بسیار زیادی بالا ببردو آن‌‌ها در برابر حشرات موذی و یا سایر آفات در امان نگه دارد. اما لازم است تا این کود را تنها از مراکز معتبر تهیه کنید تا تاثیرات شگفت انگیز آن را بر روی گیاه به خوبی مشاهده نمایید. به علت اینکه برخی از کودهای تقلبی در بازار به نام کود ده ایکس شوک به فروش می رسند لذا حتما لازم است تا دقت کافی را برای خرید این کود داشته باشید.

 کود کامل ده ایکس شوک از مواد ارگانیک و آلی تشکیل شده است که با افزودن این کود به خاک می توانید تمام احتیاجات غذایی گیاهان آپارتمانی را به خوبی تامین نمایید و از بروز علائمی مانند زرد شدن برگ ها، ریزش برگ‌‌ها، عدم رشد و کوچک ماندن برگ‌‌های گیاهان آپارتمانی ممانعت به عمل آورید. لازم است بدانید که گیاهان آپارتمانی شرایطشان با گیاهان کاشت شده در باغچه و یا گیاهان گلخانه ای متفاوت است. لذا شما تنها با بهره گیری از کود کامل ده ایکس شوک به صورت برنامای منظم و مرتب می توانید تمام کمبودهای تغذیه ای این گیاهان را رفع کنید و هزینه ای مصرفی خود را کاهش دهید.

کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی

چگونگی کوددهی گیاهان آپارتمانی با استفاده از 10Xshock

از آن جا که این کود به شکل مایع است و انحلال پذیری بسیار بالایی دارد لذا می توانید با بهره گیری از دو روش محلول پاشی و آبیاری این کود را به درخت بدهید. این کود از غلظت بسیار بالایی برخوردار است. لذا لازم است تا در هنگام استفاده، آن را با مقدار مناسبی از آب مخلوط نمایید تا به غلظت مورد نظر برسید. زیرا در صورتی که غلظت کود زیاد باشد سبب می شود تا به گیاهان آسیب‌‌های جدی برسد. هر زمان که احساس کردید تا گیاهان دچار ضعف و کمبود مواد غذایی شده اند می توانید این کود را با استفاده از دور روش مذکور به آن‌‌ها بدهید و آن‌‌ها را شاداب نگه دارید.

 زیرا کود ده ایکس شوک کامل این قابلیت را دارد که می توانید آن را در همه دوره‌‌های رشد گیاهان آپارتمانی استفاده کنید. به طور معمول از این کود کامل به روش‌‌های آبیاری و محلول پاشی استفاده می شود که در زیر به توضیح آن‌‌ها می پردازیم.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای ذرت علوفه ای

 روش آبیاری

در روش آبیاری که یکی از روش‌‌های استفاده از کود ده ایکس شوک کامل است لازم است تا کود را با میزان مناسبی از آب مخلوط نمایید تا محلول رقیقی درست کنید. سپس این محلولرقیق شده را به پای ریشه درخت بریزید تا تمام مواد غذایی لازم جدب ریشه درخت شود.

روش محلول پاشی

در روش محلول پاشی که یکی دیگر از روش‌‌های مورد استفاده از کود کامل 10Xshock برای گیاهان آپارتمانی است که در این روش میزانی از کود ده ایکس شوک را با آب میکس می کنند تا به یک مخلوط یکنواخت دست پیدا کنند. سپس این مخلوط را با بهره گیری از یک دستگاه آب پاش یا تانکر به بخش‌‌های گوناگون گیاه می پاشند تا سبب افزایش شادابی و تقویت گیاهان آپارتمانی شوند. برای تهیه کود ده ایکس شوک کامل برای گیاهان آپارتمانی با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی
کود ارگانیک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک اگر عاشق گیاهان آپارتمانی هستید، دوست دارید گیاهان شما سرسبز باشند،  برای سالم نگه داشتن هر گیاه  به یک

بهترین کود جلبک دریایی
کود ارگانیک

کود جلبک دریایی

کود جلبک دریایی همونطور که می‌دانیم برای رشد و نمو گیاهان عوامل مختلفی نیاز است، یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر کیفیت و

خرید خرید کود فروت ست
کود ارگانیک

خرید کود فروت ست

خرید کود فروت ست (کود بهاره) برای گیاهان یکی از کودهای فوق العاده‌ای که تاثیر بسیار زیادی در افزایش تناژ محصول داشته کود فروت ست

قیمت خرید کود آهن
کود ارگانیک

قیمت کود آهن

قیمت کود آهن آمریکایی شوک کود آهن در برخی از حیاتی ترین عملکردهای گیاهان مصرف می شود، مانند: تولید کلروفیل و آنزیم  های تثبیت نیتروژن