کود شوک ده ایکس

قوی‌ترین کود مایع گندم

آخرین مقالات

قوی‌ترین کود مایع گندم : در این مطلب خواندنی همراه شما هستیم تا کامل‌ترین کود کشاورزی و بهترین گزینه برای کوددهی گندم را به شما کشاورزان زحمتکش معرفی کنیم. کود کامل شوک 10X برای گندم دارای تمامی مواد مغذی و عناصر غذایی مورد نیاز این محصول است و دیگر نیازی به استفاده از چندین کود شیمیایی و آلی برای افزایش تناژ گندم ندارید. این کود محصول کشور آمریکا و با فناوری نانو ساخته شده است و باعث پر شدن خوشه‌های گندم و افزایش کیفیت و طعم بذر این محصول ارزشمند کشاورزی می‌شود.

کاشت گندم در کشور بسیار حائز اهمیت است و بیش‌ترین درصد کشت محصول حدود 4 میلیون هکتار زمین است. مصرف بالای محصولات گندم در ایران و جهان کشاورزان را بر آن داشته است تا برای افزایش درصد تولید این محصول به دنبال قوی‌ترین کود مایع گندم با بهترین عملکرد باشند.

جالب است بدانید که کود کامل شوک 10X مکمل ساده‌ای نیست که در ساختار خود فقط عناصر NPK داشته باشد، بلکه حاوی مقادیر قابل توجهی اسید هیومیک، عصاره جلبک دریایی، اسید آمینه، اسید فولویک و ریزمغذی‌های بسیار کمیاب و مهم است. چنین ویژگی در یک کود بسیار شگفت آور است.

مزایای شوک ده ایکس در برابر فروت ست

استفاده از قوی‌ترین کود مایع گندم

برای کاشت گندم علاوه بر توجه به میزان بارندگی در منطقه و نوع کشت، یکی از مهم‌ترین مواردی که بر حاصلخیزی این محصول تأثیر می‌گذارد، استفاده از قوی‌ترین کود مایع گندم موردی است تا تمامی نیازهای گندم را برطرف کند. قوی‌ترین کود مایع گندم باعث افزایش مقاومت گیاه گندم در برابر عوامل بیماری‌زا بسیار خطرناک مانند زنگ گندم و آفاتی مانند سن می‌شود.

در چند سال اخیر به دلیل کاهش حاصلخیزی خاک مزرعه و همچنین استفاده مداوم از کودهای شیمیایی، کیفیت و کمیت این محصول کاهش چشمگیری داشته است. اما خبر خوب این است که با کود کامل شوک 10X برای گندم از یک طرف بستر کشت گندم بسیار حاصلخیز و احیا می‌شود و از طرف دیگر این گیاه به اندازه کافی مواد مغذی و محرک رشد دریافت می‌کند در نتیجه شاهد رشد انفجاری گندم در مزارع خواهید بود، نتیجه ای که قبلاً ندیده‌اید.

از بین عناصر پرمصرف نیتروژن، پتاسیم و فسفر و وجود آن‌ها در کشت گندم یک الزام است و کمبود یا مقادیر کافی عناصر ماکرو به شدت بر رشد گیاهان گندم تأثیر می‌گذارد. عناصر پر مصرف برای این محصول در کود کامل شوک 10X برای گندم وجود دارد.

کود شگفت انگیز کامل شوک 10X گندم به دلیل ویژگی‌های خاص این کود و مواد تقویت کننده ساختار آن نتایج بسیار خوبی را به ارمغان می‌آورد. این محصول وارداتی به دلیل حلالیت بسیار بالای آن در آب، هم به صورت محلول‌پاشی و هم آبیاری با جذب و اثربخشی بالا قابل استفاده بوده و عملکرد بوته گندم را در هکتار بسیار افزایش می‌دهد.

کامل‌ترین ماده تقویت کننده گندم سرشار از عناصر فسفر، پتاسیم و نیتروژن است و ریزمغذی‌هایی را در اختیار گیاه قرار می‌دهد که در تغذیه گندم اهمیت کم‌تری دارند. از جمله این عناصر و مواد آلی می‌توان به آهن، بور، کلسیم، اسید آمینه، اسید هیومیک، اسید فولویک و عصاره جلبک دریایی اشاره کرد. بدون شک چنین ترکیب کامل و عالی در هیچ کود موجود در بازار یافت نمی‌شود.

مزایای شوک ده ایکس در برابر فروت ست

فواید و اثرات استفاده از قوی‌ترین کود مایع گندم

کود شوک کامل 10X باعث رشد و نمو عالی ساقه گندم شده است در نتیجه تناژ و برداشت گندم در هکتار رشد چشمگیری خواهد داشت.

این محصول شگفت انگیز منجر به افزایش تعداد خوشه‌های گندم، تعداد و وزن بذر در هر خوشه می‌شود، به طوری که پس از چیدن و مشاهده نتیجه، تفاوت محسوسی بین میزان تولید سالی که از قوی‌ترین کود مایع گندم استفاده کرده‌اید با سال‌های دیگر می‌شوید. اگر از شوک کامل 10X استفاده کرده باشید، متوجه خواهید شد. مصرف این محصول آمریکایی باعث افزایش میزان پروتئین دانه و گلوتن در گیاه گندم می‌شود.

کود شوک کامل به دلیل تغذیه کافی گیاه از پژمردگی و خواب گندم جلوگیری می‌کند، به عبارتی استحکام گندم و داشتن خوشه‌های قوی از عوارض بارز استفاده از کود کامل 10X شوک است.

عنصر پتاسیم در ساختار این کود باعث افزایش نحوه ته نشین شدن گندم در خاک، افزایش سیستم ایمنی و دفاعی گیاه در برابر بیماری‌ها، مقاومت عالی در برابر تنش آبی و استقامت گیاه در خاک می‌شود و مزرعه شما مملو از  خوشه‌های گندم  تازه و پر می‌شود.

وجود فسفر کافی در کود کامل تاثیر بسزایی در ریشه‌زایی گندم دارد که در نتیجه مواد مغذی جذب شده و با قدرت بالایی به ساقه و خوشه‌ها می‌رسد.

بهبود خاک کشت گندم و تبدیل آن به بستری که از آن گندم می‌تواند قوی رشد کند به دلیل اسید هیومیک موجود در کود کامل شوک 10X برای گندم حاصل می‌شود. بسیاری اوقات به دلیل ضعف خاک، پنجه‌زنی گندم و سپس رشد ساقه با مشکل مواجه می‌شود و گیاه نازک و ضعیف می‌شود. استفاده از کود 10X شوک کامل این مشکل جدی را حل می‌کند.

استفاده از این محصول شگفت‌انگیز در کشت گندم باعث بهبود خاک می‌شود و از طرفی تمام نیازهای غذایی گیاه گندم به بهترین شکل و به مقدار کافی در اختیار آن قرار می‌گیرد.

خرید قوی‌ترین کود مایع برای رشد گندم

کود مایع شوک یکی از محصولات وارداتی مرغوب می‌باشد که در بسته‌بندی‌های 20 لیتری و 5 لیتری عرضه می‌شود. مصرف این کود به صورت محلول‌پاشی و آبیاری بستگی به شرایط خاک و گیاه دارد و در حداقل دفعات مصرف بیش‌ترین تاثیر را بر جای خواهد گذاشت. توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات کافی از نحوه و میزان مصرف این محصول و همچنین سفارش این کود بی‌نظیر از کارشناسان متخصص کمک بگیرید.

چرا باید از قوی‌ترین کود مایع گندم استفاده کرد؟

گندم به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین فرآورده های غذایی در سراسر جهان شناخته می‌شود و نقش مهمی در زندگی روزمره و تامین مواد غذایی انسان ایفا می‌کند. به همین دلیل هر ساله زمین‌های کشاورزی زیادی به کشت این محصول اختصاص می‌یابد.

امروزه به دلیل وجود ابزارهای پیشرفته و کودهای شیمیایی مختلف، رقابت در عرصه کشاورزی به وجود آمده است و کشاورزان همواره در تلاش هستند تا با تولید گندم مرغوب در تناژ بالا، در این رقابت پیروز شوند. یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند استفاده از کود برای افزایش تناژ گندم است که علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه‌های کشاورزی، کیفیت نهایی محصول را نیز افزایش می‌دهد.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی
کود ارگانیک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک

خرید کود مایع گیاهان آپارتمانی شوک اگر عاشق گیاهان آپارتمانی هستید، دوست دارید گیاهان شما سرسبز باشند،  برای سالم نگه داشتن هر گیاه  به یک

بهترین کود جلبک دریایی
کود ارگانیک

کود جلبک دریایی

کود جلبک دریایی همونطور که می‌دانیم برای رشد و نمو گیاهان عوامل مختلفی نیاز است، یکی از این عوامل که تاثیر زیادی بر کیفیت و

خرید خرید کود فروت ست
کود ارگانیک

خرید کود فروت ست

خرید کود فروت ست (کود بهاره) برای گیاهان یکی از کودهای فوق العاده‌ای که تاثیر بسیار زیادی در افزایش تناژ محصول داشته کود فروت ست

قیمت خرید کود آهن
کود ارگانیک

قیمت کود آهن

قیمت کود آهن آمریکایی شوک کود آهن در برخی از حیاتی ترین عملکردهای گیاهان مصرف می شود، مانند: تولید کلروفیل و آنزیم  های تثبیت نیتروژن