ایران کود

کود کامل  ده ایکس برای افزایش گلدهی

کود کامل  ده ایکس برای افزایش گلدهی

کود کامل  ده ایکس برای افزایش گلدهی

کود ده ایکس برای افزایش رشد و گلدهی گیاهان استفاده می شود و همه احتیاجات گیاه را به خوبی برطرف می  کند. کود کامل  ده ایکس برای افزایش گلدهی بسیار مناسب است و شما با بهره گیری از این کود دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی ندارید. زیرا این کود همه مواد مغذی برای رشد و گلدهی گیاهان را دارد.

 نحوه کوددهی افزایش گلدهی با کودهای ده ایکس

غلظت این کود زیاد است، آن را با مقدار مناسبی از آب مخلوط کنید تا غلظت مورد نظر به دست آید. سپس کود را به پای گیاه بریزید تا بتواند همه املاح و مواد معدنی مورد نیاز را از راه ریشه جذب کند و سبب افزایش رشد و گلدهی گیاه گردد. در روش محلول پاشی کود را با مقداری از آب مخلوط می کنند تا به یک محلول یکنواخت بدست می آید.

توجه داشته باشید کود کامل ده ایکس شوک را می توانید در همه دوره‌های رشد گیاهان استفاده نمایید و هیچ گونه محدودیتی در استفاده از آن ندارید. لذا لازم است تا در هر زمان که علائم ضعیفی را در گیاه مشاهده کردید از این کود استفاده نمایید تا همه احتیاجات گیاه در مدت زمان کوتاه برطرف شود.

کود کامل 10Xshock برای افزایش گلدهی

مزایای استفاده از کود ده ایکس  برای افزایش گلدهی

افزایش کیفیت گیاهان

جلوگیری  پوسیدگی ریشه گیاه و  افزایش اندازه ریشه‌های گیاه

افزایش ظرفیت نگهداری گیاهان

افزایش سیستم دفاعی  گیاهی

ترکیبات کود ده ایکس شوک

کود ده ایکس شوک حاوی مواد زیر است:

  • نیتروژن به مقدار 5 درصد
  • فسفر به مقدار 20 درصد
  • پتاسیم به مقدار 20 درصد
  • کلسیم به مقدار 5 درصد
  • بور به مقدار 5 درصد
  • آهن به مقدار 10 درصد

اسید فولیک به مقدار 10 درصد

هیومیک اسید  به مقدار10 درصد

عصاره جلبک دریایی به مقدار 10 درصد

و آمینواسید به مقدار 5 درصد

اسید هیومیک موجود در کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود تا ساختار خاک اصلاح شود و تمام کمبودهای تغذیه ای آن مرتفع شود. همچنین عناصر در خاک به فرم قابل جذب گیاه تبدیل می شود. به علاوه اسید هیومیک سبب می شود تا عنصرهای مواد غذایی به خوبی جذب گیاهان شود. اسید هیومیک بر خلاف کودهای شیمیایی، از دوام و پایداری بسیار بالایی برخوردار است و تا سالیان متمادی می تواند خاک را از فواید خود بهره مند سازد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ایرانکود در تماس باشید.

پیمایش به بالا