ایران کود

شماره تماس:

09151228827

کود فسفر بالا مایع شوک

کود فسفر بالا مایع شوک

کود فسفر بالا مایع شوک از کودهای فوق العاده و بی نظیر برای درختان میوه و انواع گیاهان می باشد. این کود دارای 80 درصد فسفر  است که محصولات گلخانه ای و زراعی نیاز به این کود مفید و سالم دارند. این کود ارگانیک و طبیعی، منجر به سوزانندگی گیاه نمی شود و می توان آن را از اول فصل رشد و هنگام گل دادن به روش‌های آبیاری و محلول پاشی استفاده کرد. کود فسفر بالا مایع شوک از ریزش گل و هر گونه بیماری در ریشه گیاه جلوگیری می کند.

فسفر 80 درصد شوک

کوددهی گیاهان با کود فسفر بالا مایع شوک

فسفر از عناصر پر استفاده در همه گیاهان است، همچنین از عناصر مهم و اصلی در ساختمان ریشه گیاهمی باشد  که برای گسترش ریشه گیاه در خاک بسیار حیاتی است. لازم است تا این ماده به اندازه کافی در اختیار گیاهان قرار بگیرد تا بتواند به خوبی ریشه گیاهان را قوی نماید. در صورت قوی شدن ریشه، گیاه می تواند در برابر همه عوامل بیرونی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان بدهد.

فواید کود فسفر بالا مایع شوک

این کود به منظور کاهش نشانه‌های بیماری  و جلوگیری از خسارات احتمالی به محصولات کاربرد دارد. این محصول بسیار مفید که ساخت کشور آمریکا است، سبب می شود تا ریشه گیاهان تحریک شود و توانایی ریشه گیاه در جذب دیگر عنصرها بالا رود. بالا رفتن میزان گل دهی در گیاهان و افزایش کارایی در درختان میوه نیز از دیگر مزایای استفاده از این ماده مفید و حیاتی است. این کود به علت این که با فن آوری بسیار پیشرفته تولید شده است لذا با هر دو روش آبیاری و محلول پاشی قابل استفاده است.

فسفر 80 درصد شوک

کود فسفر  بالا  دارای ترکیبات  ارگانیک و طبیعی است که سبب می شوند تا عملکرد و ارزش کودی این محصول فوق العاده زیاد شود. بنابراین تاثیرات این کود بر روی گیاه چندین برابر بیشتر از کودهای فسفری معمولی است. کود فسفر بالا مایع شوک  نقش مهمی در  رشد گیاهان از فاز رویشی به فاز زایشی دارد. بنابراین  بهره گیری از این کود طبیعی  می توان به بالاترین کیفیت در گیاهان دست یافت. ما به شما باغداران و کشاورزان عزیز  حتما این کود را  توصیه می کنیم تا در پایان فصل رشد برداشت زیادی داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ایرانکود در ارتباط باشید.

پیمایش به بالا