بهترین کود برای درخت زردالو

بهترین کود برای درخت زردالو

آخرین مقالات

بهترین کود برای درخت زردالو

باغداران محترم توجه داشته باشید که  بهترین کود برای درخت زردآلو کودی است که   بتواند  گلدهی و باردهی درختان شما  را به حداکثر برساند.ایرانکود برای شما یک پیشنهاد مفید و کاربردی دارد. چنانچه  برنامه کود دهی و غذایی  اصولی داشته باشید، ضمن  برخورداری از بالاترین میزان برداشت منطقه خود با کیفیت ترین میوه های آن سال را  هم از نظر بازار پسندی و هم از نظر  بهترین طعم و اندازه خواهید داشت. دقیقآ راهکاری که کشاورزان نمونه هر استان آن را انجام می دهند. درختان بر خلاف دیگر گیاهان بخصوص صیفی جات نمی توانند سریعآ به یک عنصر خاص واکنش سریع نشان دهند و نیازمند زمان بیشتری هستند. پس به شما توصیه می کنیم  برای  افزایش عملکرد و باردهی بیشتر درختان خود  از کود شوک ده ایکس  استفاده کنید.

در مورد کودهای پتاس بالا بیشتر بدانیم 

بررسی و قیمت خرید کود شوک ده ایکس پنج لیتری

کودهای ده ایکس به دلیل  فرمولاسیون خاص و جذب سریع حداقل عملکرد را 30 تا 40 درصد افزایش می دهند. بنابراین همان طور که بیان شد برای حداکثر باردهی درختان برنامه کوددهی منظم نیاز است که  در این راستا کارشناسان ایرانکود می توانند شما را  به بهترین نحوراهنمایی  کنند.

مزایای تغذیه و سلامتی زرد آلود  

 مغذی و کم کالری 
زردآلو بسیار مغذی  و حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری است.علاوه بر این ، این میوه منبع مناسبی از آنتی اکسیدانهای بتاکاروتن ، لوتئین و زاكزانتین می باشد  كه به مبارزه با رادیكالهای آزاد در بدن شما كمك می كنند. پوست زردآلو  دارای مقادیر زیادی فیبر و مواد مغذی است، دانه زردآلو هم  است است و  منبع عالی ویتامین های ای و سی دارند.
آنتی اکسیدانهای موجود در زرد آلو  برای محافظت در برابر بیماری ها، از جمله دیابت و بیماری های قلبی مفید می باشد.

در مورد کود فروت ست بیشتر بدانیم

تاثیر فروت ست بر روی درخت گیلاس

فلاونوئیدهای زردآلو که شامل  اسیدهای کلروژنیک ، کاتچین ها و کوئرستین هستند، رادیکال های آزاد را خنثی می کنند. این ترکیبات مضر به سلول ها  آسیب می رسانند و باعث ایجاد تنش های  اکسیداتیو می شوند که این تنشها   با چاقی و بسیاری از بیماریهای مزمن مانند بیماری قلبی مرتبط هستند.

در یک مطالعه روی  2375 نفر ، محققان با اندازه گیری تغییرات سطح نشانگرهای التهابی  دریافتند که مصرف بالای فلاونوئید و آنتوسیانین به ترتیب باعث کاهش  التهاب 42 درصد و 73 درصد می شوند، همچنین  مصرف بالای فلاونوئید نیز  میزانتنش اکسیداتیو را تا  56٪ کاهش می دهد.

گوگرد برای درخت زرد آلو

زردآلو به دلیل داشتن فیبر  برای حفظ قند و سطح کلسترول سالم خون مفید است،  علاوه بر این ، فیبر آن باعث کاهش چاقی می شو  و اشتها را کاهش  می دهد،  میکروبیوم سالم تر روده با ریسک پایین چاقی مرتبط است.
پتاسیم زیاد 
زردآلو دارای پتاسیم زیادی است و  به عنوان یک الکترولیت نیز مفید است، الکترولیت ها در بدن شما وظیفه ارسال سیگنال های عصبی و تنظیم انقباضات عضلات و تعادل مایعات را دارد. از آنجا که پتاسیم برای حفظ تعادل مایعات از نزدیک با سدیم همکاری می کند ، مصرف کافی ممکن است به جلوگیری از نفخ و حفظ فشار خون سالم کمک کند. یک مطالعه روی  33 نفر  نشان داد که رژیم غذایی سرشار از پتاسیم فشار خون را به میزان قابل توجهی کاهش داده و منجر به خطر سکته مغزی را 24 درصد کاهش  می دهد. پتاسیم به سیگنالینگ عصبی ، انقباض عضلات و تعادل مایعات کمک می کند. خوردن غذاهای سرشار از پتاسیم مانند زردآلو ممکن است به جلوگیری از فشار خون بالا کمک کرده و خطر سکته مغزی را کاهش  می دهد.

اشتراک گذاری
روش قلمه زدن دیفن باخیا
مطالب مهم

روش رشد سریع دیفن باخیا

روش رشد سریع دیفن باخیا دیفن باخیا از گیاهان چند ساله گرمسیری با گونه های مختلفی است که معمولاً به عنوان گیاهان آپارتمانی رشد می

سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم آمونیوم سولفات یک نمک معدنی است که به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده می‌شود. کود سولفات آمونیوم معمولاً حاوی 24 ٪ نیتروژن

کود کالمکس برای آلبالو

کود کالمکس برای آلبالو کود کالمکس به دارا بودن عناصر مغذی  برای  رشد درختان گیلاس ضروری می باشد. کود کالمکس به تقویت دیواره سلولی کمک

آموزشی

اسید هیومیک مخصوص برنج

اسید هیومیک مخصوص برنج همانطور که می دانید فقط دو نوع برند اسید هیومیک وجود دارد که مخصوص برنج می باشد،بهترین نوع آن اسید هیومیک