ایران کود

شماره تماس:

09151228827

کود کامل شوک ده ایکس برای بادام

کود کامل شوک ده ایکس برای بادام

درخت بادام از جمله درختانی است که ارزش اقتصادی فراوانی را دارد و توسط باغداران به روش‌های آبیاری یا دیم پرورش داده می‌شود. باغداران به‌علت ارزش صادراتی و اقتصادی زیاد بادام به‌دنبال یافتن راهی برای افزایش باردهی و کیفیت درختان بادام هستند. یکی از کودهایی که برای رشد و تقویت درختان بادام بسیار کاربردی و مؤثر است، کود کامل شوک ده ایکس برای بادام است.

بهترین زمان  استفاده از کود شوک ده ایکس برای بادام 

بهترین زمان استفاده از کود ده ایکس شوک در اوایل فصل بهار زمانی که بادام در حال شکوفه دهی است. همچنین استفاده از این کود با تامین عناصر مغذی و ضروری موجب درشت‌تر شدن و افزایش کیفیت میوه بادام شود. یکی دیگر از زمان‌هایی که برای کوددهی درختان بادام با استفاده از کود کامل شوک ده ایکس مناسب است، در هنگام برداشت میوه بادام در اوایل فصل پاییز می باشد.

کود ده ایکس شوک باعث شادابی درختان بادام می شود

 کود ده ایکس شوک را  هر زمانی‌ که درختان بادام دچار پژمردگی شده‌اند و رشد آن‌ها به کندی انجام شد، می توان استفاده کرد. این کود کامل باعث شادابی و نشاط دوباره درختان بادام می شوند.

کود کامل شوک 10x برای بادام

فواید کود کامل شوک ده ایکس برای بادام

کود کامل شوک ده ایکس از جمله کودهایی است که استفاده از آن موجب افزایش رشد و کیفیت درختان بادام می‌شود و باعث کاهش کیفیت میوه بادام می شود. این کود همچنین مقاومت ریشه بادام را در برابر کم آبی افزایش و از پوسیدگی ریشه جلوگیری می کند. آفات و بیماری های بادام را نیز کاهش می دهد.

کلام آخر :

کود شوک ده ایکس ، کود برند آمریکایی است که مواد ضروری و لازم برای رشد و تقویت بادام فراهم می کند. باغداران با استفاده از این کود دیگر نیازی به استفاده کردن از کودهای شیمیایی دیگر نخواهند داشت؛ چرا که این کود قادر است به‌تنهایی تمامی نیازهای درخت بادام درخت بادام را تامین کند. شما کشاورز و باغدار محترم اگر مایل به تهیه و خرید کود شوک ده ایکس برای درختان بادام خود با منصفانه ترین قیمت‌ها و بالاترین کیفیت موجود در بازار هستید، با همکاران ما در بخش فروش ایرانکود در ارتباط باشید و محصولات مورد نیاز خود را به‌ راحتی تهیه نمایید.

پیمایش به بالا