بهترین مارک کود فروت ست

بهترین مارک کود فروت ست

آخرین مقالات

بهترین مارک کود فروت ست

یکی از بهترین روش  افزایش توانایی و جوانه زنی استفاده از ترکیبات مفید کودهای فروت ست شوک می باشد. کودهای فروت شوک به دلیل جذب سریع و ترکیبات ارگانیک از کودهای فوق العاده برای انواع گیاهان می باشد. در این مقاله در مورد مزایای این کود با ما همراه باشید.

فروت ست شوک بهتر ابتدای بهار استفاده شود.

فروت ست در ابتدای بهار و اواخر اسفند بهتر استفاده شود، در این زمان خاک سرد و برگ ها هنوز رویش نکرده و سرعت حرکت شیره گیاهی پایینی  است. زیرا تغذیه جوانه ها نقش موثری در ذخیره مواد غذایی و گلدهی و تولید میوه درخت دارد .

مخلول پاشی فروت ست

مزایای  کود فروت ست مایع شوک نسبت به کودهای دیگر 

 استفاده از محصولی باکیفیت بالا که بهترین عملکرد محصول را تضمین می کند. از آنجا که برندهای  مختلفی از کود فروت ست در بازار عرضه می گردند، اما برندی مهم است که اولا ترکیبات شیمیایی مضری نداشته باشد و همچنین اثر بخشی مطلوبی داشته باشد.

در مورد فروت ست بیشتر بدانیم 

ترکیبات کود فروت ست شوک

کود فروت ست شوک  حاوی 10٪ نیتروژن، 30 ٪ پتاسیم و 20٪ فسفر به همراه 30 درصد از ترکیبات ریز مغذی روی، بور، آمینواسید و می باشد که با تکنولوژی بسیار پیشرفته در کشور آمریکا ساخته شده و دارای عملکرد بسیار بالا می باشد. به دلیل اینکه برند شناخته شده ای می باشد به عنوان بهترین مارک کود فروت ست در بازار شناخته شده است.

معرفی کود فروت ست مایع شوک آمریکایی

فواید فروت ست شوک برای تغذیه درختان

افزایش تقسیمات سلولی در ابتدای رشد به منظور تولید میوه

افزایش  توانایی درخت در تولید جوانه های زایشی، بهبود گرده افشانی

رشد جوانه ها، کاهش ریزش گل ها

مقاومت درختان در برابر سرما و تنش های محیطی

در مورد کودهای فسفیت پتاسیم بیشتر بدانیم 

زمان استفاده از کود فروت ست شوک 

برای بدست آوردن بهترین نتیجه و افزایش باردهی درختان میوه، بهتر است کود فروت ست شوک را  در سه مرحله استفاده کنید:  اولین مرحله دو هفته پس از برداشت محصول و قبل اززرد شدن برگها و دومین مرحله زمان متورم شدن جوانه ها جهت تغذیه مناسب آنها برای بهبود قدرت زایشی درخت و در آخر پس از تشکیل میوه جهت بهبود طعم و کیفیت محصول می باشد.

کود فروت ست شوک در فصل پاییز برای رسیدگی بهتر محصول استفاده کنید. 

مصرف کود فروت ست شوک در پاییز برای افزایش کیفیت و طعم محصول  موثر است، همچنین باعث رسیدگی بهتر، عملکرد عالی خواهد داشت لذا نحوه صحیح استفاده از این کود مفید را طبق دستورالعمل آن استفاده کنید.

اشتراک گذاری
روش قلمه زدن دیفن باخیا
مطالب مهم

روش رشد سریع دیفن باخیا

روش رشد سریع دیفن باخیا دیفن باخیا از گیاهان چند ساله گرمسیری با گونه های مختلفی است که معمولاً به عنوان گیاهان آپارتمانی رشد می

سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم آمونیوم سولفات یک نمک معدنی است که به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده می‌شود. کود سولفات آمونیوم معمولاً حاوی 24 ٪ نیتروژن

کود کالمکس برای آلبالو

کود کالمکس برای آلبالو کود کالمکس به دارا بودن عناصر مغذی  برای  رشد درختان گیلاس ضروری می باشد. کود کالمکس به تقویت دیواره سلولی کمک

آموزشی

اسید هیومیک مخصوص برنج

اسید هیومیک مخصوص برنج همانطور که می دانید فقط دو نوع برند اسید هیومیک وجود دارد که مخصوص برنج می باشد،بهترین نوع آن اسید هیومیک